Skocz do zawartości

Pytanie o tulejowaną głowice ??


viperPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Mam tulejowaną głowice. Śluzarz który mi to robil nie zrobil tego najlepiej. Wkrecil tultje mosiezną którą zapunktowal od strony komory spalania. Kiedys tam przy wykrecaniu swiecy , wykrecila mi sie tulejka razem ze swiecą czyli zapunktowanie nie zdalo egzaminu. Poprawilem jego robote i wkrecilem tulejke na poxipol. Jest super szczelnie i nie wykreca sie jak narazie tulejka przy wymianie swiecy.

 

Jedyną zeczą która mnie dręczy to to ze są dziurki po punktowaniu ( okolice świecy)

 

Czy te "dzioby" moga iec jakis negatywny wplyw w procesie spalania mieszanki ?

 

oto link do zdjęcia glowicy: http://www.smsnet.pl/~viperpl/glowica.jpg

 

PS. jeszcze mi sie zdaje ze swieca jest wyzej o jakis 1mm niz powinna czy to ma jakis wplyw na moc i zuzycie paliwa ??

 

z góry dzieki wielkie za pomoc.

 

pozdrooFka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem spaprana robota. Tulejka powinna mieć gwint stożkowy który jest samouszczelniający się i w dodatku nie byłoby kłopotów z wykręcaniem sie tulejki.

Poxipol nie wytrzyma takiej temperatury i ulegnie wypaleniu, poza tym świeca powinna być wkręcona na taką głęgokość jak fabrycznie, nie powinna wystawać do środka. Może to doprowadzać do jej przegrzania i do występowania samozapłonów w skrajnych przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym on to zapunktowywal cepem???dziadosko zrabal.Zreszta taki materiał nie nadaje sie rewelacyjnie na zapunktowanie szczegolnie w wyskoich temperaturach.Pipcyk mowi dobrze,albo na stozek i smarknac punktowo spoinke jakas od gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...