Skocz do zawartości

Street Demons - Trailer (tego jeszcze nie bylo :D)


Bari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe dzieki enduroguy ;) Na koniec udalo mi sie przejechac ta cala prosta a co do endo to nie wiem , chyba ze wymienie przedni hamulec :D To byla tylko mala zjawka , w nastepnych filmach bedzie wiecej motorkow :) A muza to Twelve Stones - Fade Away :clap: Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznać że filmik niczego sobie. Bari - robisz postępy, masz poziom naprawde :clap: A Ty Dibo- pierwszy raz widziałem długie wheelie u Ciebie :) Szacunek chłopaki ! Dobra koniec wymądrzania sie, bo sam niewiele jeszcze umie. Czekam aż jakieś 125 wpadnie mi w ręce... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy w pelnej wersji LC2
hehe Powiedzmy iz Ktm Narazie nie zabiera sie do stuntu ;]A konkretniej jego kierowca ;]Ale jakoś go namowimy ;) Dojdzie do nas jeszcze jedna lc2 tylko ze Dt 80 ;]W nastepnym filmie postaramy sie zamiescic juz caly squad;] czyli jeszcze Tzr,Sende,Ktm,drugi Tgb, No i moze goscinnie Rg ;]Dojdzie jeszcze najrpawdopodobniej Gilera Dna no i goscinnie Rg ;]Zobaczymy jak to bedzie :clap: Sezon dopiero sie zacznie:) Jak narazie to tlyko my jestesmy tak jebnieci i sprzet pozwala ze coś trenujemy:P niejezdzilismy dlugo a od tak nam sie odwidzialo po zimie potrenowac i zrobic film ;] Mi idzie jak narazie hmm no tak sobie jest jednak dobrze ;]DZieki wszystkim :)

 

[ Dopisane: 01-03-2006, 20:42 ]

Ps;] Zeby nie bylo ze Tylko Honda i Tgb Ze Squadu sa w super stanie ;]Bo mogliscie zaowazyc ze W Tgb BRakuje Tyłu :D A Mtx przechodzi niedlugo kapitlane malwoanie ;p ;] Zresztą to widac ze by mu sie to przydało :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jednak oczy mnie niemylą Razz
Postaram sie mile zaskoczyć w nastepnym filmie :twisted: Ogolnie wheelie nic trudnego ;] Trzbea tlyko przelamać strach ;]Wyobrazacie sobie ze bari wczesniej jezdzil po60-70 metrow max ?? A po 5 dnach raz mu sie udalo i teraz 300 metrow to jest pikuś :clap: Ku*wa ja sie boje :oops: Ale jestem pozytywnie nastawiony ;]Ogolnie lepiej przyjąć na twarz kiere Tgb niz mtx :) z tad moze ten strach ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe' date=' jednak oczy mnie niemylą Razz[/quote'] Postaram sie mile zaskoczyć w nastepnym filmie :twisted: Ogolnie wheelie nic trudnego ;] Trzbea tlyko przelamać strach ;]Wyobrazacie sobie ze bari wczesniej jezdzil po60-70 metrow max ?? A po 5 dnach raz mu sie udalo i teraz 300 metrow to jest pikuś ;) Ku*wa ja sie boje :oops: Ale jestem pozytywnie nastawiony ;]Ogolnie lepiej przyjąć na twarz kiere Tgb niz mtx ;) z tad moze ten strach ;]

Chyba wszyscy którzy próbowali znają to uczucie. Dochodzisz do pewnego momentu i odpuszczasz bo odnosisz wrażenie że zaraz będziesz trzymał kierownice w zębach :) Tylko nieprzesadź Dibo z tym przełamywaniem sie. Ja puki co mam problemy z przełamaniem sie :oops: Gumowanie jest wynikiem fartu i niefartu zamiast umiejęstnosci. Ale w tym sezonie trzeba to wszystko nadrobić. Ale przyznam ze czasem sam siebie zaskakuje, pare razy udało mi sie przejechać dosć konkretny kawałek 8) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumowanie jest wynikiem fartu i niefartu

 

Grubo sie mylisz :? Poprostu trzeba wyczuc , z tego co mowisz wynika ze caly czas udaje mi sie przypadkowo przejechac setki metrow na gumie ? ;) A Bartos z Suzuki zostala jeszcze tylko rama ;) Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Mi dziś na Gumowaniu Szlo duzo lepiej niz na Filmie ktory krecilismy przed wczoraj :) juz sie przestalem bać teraz tylko kwestia rownowagi na boki ;) gdy masz moto na pionie letwo jest trzymać rownowage na boki ;) Podnoscie moto jak najwyzej zobaczycie i odczujecie to:) A wtedy wytarczy silniczek od komarka zeby walnąć konkretnie dluga gume:) no i sprawny tylny hebel:) Skuterzysci szybciej mogą sobie pozwolic na rozkladanie nog itp itd bo maja hankiel pod ręką :P

 

Ps Jak jest ktoś z okolic 80 nawt 100 kilo od wroclawia to piszcie!! Napewno by sie udalo polatac razem na wakacje :P pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...