Skocz do zawartości

licznik za 15zł??


Rekomendowane odpowiedzi

ja będę zakładał licznik, który miałem w rowerze kiedyś, ale jedną wadą jest to że przycisk do kasowania jest od spodu, także trzeba wyjąć licznik z mocowania i przytrzymać guzik. Za to jest funkcja scan, i wszystkie parametry pokazuja sie na liczniku po kolei w odstepach czasowych. pozdr

 

[ Dopisane: 28-02-2006, 14:47 ]

no i ponoć ten mój jest wodoszczelny ale jakoś "się boję" zamoczyć go w wodzie dla sprawdzenia hehe pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy sa liczniki z podswietleniem??

Jak dzwonilem po sklepach rowerowych to niestety są takie które po nacisnieciu guziczka swieca 5 sekund :) . W sumie mozna zakleic przycisk na stale ale mam wrazenie ze baterie beda krotko trzymaly!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem dużo o problemach, że po założeniu licznika coś (prawdopodobnie przewód wysokiego napięcia) zakłoca urządzenie i wskazania skaczą jak głupie! Jak temu zapobiec?

 

To prawda sa problemy z dzialaniem takiego licznika. Chodzi tu o to ze kolo zamachowe sie kreci i wytwarza pole magnetyczne. Po odpaleniu motorku licznik zaczyna dzialac jak niewyskalowany obrotomierz, jak dodasz gazu to poprostu wariuje.W jednych motorkach to pole jest duze i licznik nie dziala jak trzeba, a w nie ktorych dzila jak nalezy. Wiec trzeba sprobowac 8) 8) 8) 8)

 

[ Dopisane: 28-02-2006, 15:41 ]

Aco do firm to Sigma jest chyba najlepsza, mi rozpadla sie po 8 latach! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sigma i Sigma .... na dodatek byle kolo zamachowe ja zakluca a tu takie badziewia jak ja mam po 30 zl i tansze spisuja sie znakomicie ! Ja niemialem jeszcze zadnego problemu ze swoim 0 zaklucen - nawet franca sie sama wlacza jak sie kolo zakreci - zawsze pokazuje idealnie i tak samo , jezdzilem po roznych blotach lasach terenach , nieraz lezalem i francowaty chodzi jak hummer :) wiec niewiem czy warto dawac wiecej za ta sigme sigme sigme .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej warto, w wielu motocyklach urządzenia tej firmy są montowane, np ktm, husqvarna i żadnych problemów z nimi nie ma, ja nawet do mycia nie ściągam, leje wodą i wszystko ok

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy sa liczniki z podswietleniem??

2. Czy pracuja one tylko na baterie czy mozna podłaczyc je jakos pod motorek

 

siema

1. z podświetleniem na stałe to chyba ciężko.

Wiem że sigmy montowane w ktmach miały obudowy plastikowe i tam było chyba podświetlenie takim niebieskim guziczkiem (temat ten był już na forum)

2. liczniki te są zasilane na baterie guzikowe więc trzeba by było się pobawić żeby podłączyć kabel do zasilania i reduktor z 12 V na tyle ile licznik potrzebuje. Chociaz taka bateria starcza na pare lat.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...