Skocz do zawartości

Komputerowa nauka jazdy


Harry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Świetne...tylko zawsze mam błąd przy kolejności lusterko i kierunkowskaz...raz jest tak, a raz na odwrót. Wie ktoś dlaczego? Od czego to zależy?

 

Aha...znalazłem jeden błąd. Jak się jedzie motocyklem i trzeba wpuścić autobus to chcą żeby spojrzeć w lusterko wsteczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha...znalazłem jeden błąd. Jak się jedzie motocyklem i trzeba wpuścić autobus to chcą żeby spojrzeć w lusterko wsteczne

Żaden błąd. Wręcz przeciwnie :!: :!: Wreszcie ktoś zwrócił na to uwagę. W lusterko wsteczne powinno się patrzeć tak samo często jak patrzy się przed siebie. A właśnie większość kierowców ma takie podejście - że do wstecznego lusterka patrzą tylko jak wyprzedzają (i to nie wszyscy) albo jak cofają. Właśnie w takich przypadkach jest dopiero ;) i to :banghead: :banghead: Oczy trzeba mieć dookoła głowy.

 

 

A tak poza tym...to beznadzieja, ciężko wyczuć o co w tym chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groszek:

Aha...znalazłem jeden błąd. Jak się jedzie motocyklem i trzeba wpuścić autobus to chcą żeby spojrzeć w lusterko wsteczne

 

pokaż mi lusterko wsteczne, które nie jest ani lewe ani prawe w motocyklu.

Bo ten program żąda popatrzenia we wsteczne, nie w lewe ani w prawe.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groszek:

pokaż mi lusterko wsteczne, które nie jest ani lewe ani prawe w motocyklu.  

Bo ten program żąda popatrzenia we wsteczne, nie w lewe ani w prawe.

Wyjąłeś mi to z ust...problem polega właściwie na tym, że tego "zadania" nie da się przejść, bo owego lusterka wstecznego w motocylku nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...