Skocz do zawartości

28-30 lipca Piknik Country Mrągowo 2006


Romualdo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heja,

 

Ja lece niestety bardzo pozno. Ok 17 - 18 wyjezdzam z Wawki :smile: (Taka praca niestety) ale moze jednak ktoś się dołączy.

 

Ona w ... skoro to dla Ciebie za pozno to może na droge powrotna sie jakos zgadamy. Nie martw sie jakos sie zgramy co do predkości :)

 

W Radomiu nie znam nikogo smigającego na dwóch kólkach bo częściej bywam w Wawie, ale czemu sie gdzieś nie spyknąć na Radomskich drogach. Czekam na propozycje ;)

 

Dodam jeszcze że polecam PC. W tamtym roku było swietnie. Oprocz tego ze klimat nieziemski to jeszcze jaka parada ;)

 

Pozdrówko

 

Paph

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM W PIATEK OK 19 RUSZAMY Z RENATKą I KILKUNASTOMA MOTOCYKLAMI DO MRąGOWA BEDZIEMY POD NAMIOTAMI W KOSEWIE KILKA KM OD MRAGOWA DZIAłKA PRZY SAMYM JEZIORKU WłASCICIEL POBIERA SYMBOLICZNą OPłATE W WYSOKOSCI 5 Zł JESLI KTOS BEDZIE MIAL OCHOTE DOłACZYCZ TO SERDECZNIE ZAPRASZAM PODAJE NUMER KOM 0694-937-887 JESLI NIE ODBIERAM TO PISZCIE SMS żYCZE WSZYSTKIM ;) MIłEJ ZABAWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie ! ja rowniez lece na picnik i do gizycka. to bedzie moj peirwszy (jak dal mnie wielki i bardzo ekscytujacy wyjazd) ;) . mam nadzieje ze bedzie swietnie ! na co wskazuje ze to ma byc 25-lecie ;)

ja wyjezdzam dzisaj po poludniu z cala ferajna z mojego miasteczka --> Ciechanowiec. Moze gdzies sie spotakmy przed po dordze:) .. pozdrawiam piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z Beatą w Czerwonych Kozakach na tym zlocie w Giżycku w sobotę. Takie nudy, że szkoda gadać. Ci wszyscy, którzy zaplanowali sobie wycieczki do Mrągowa, Mikołajek i OKOLIC (chociażby sam port w Giżycku) mieli frajdę. Jeżli ktoś szukał atrakcji na samym zlocie to pewnie się zawiódł.

 

Sam Piknik Country - SUPER! Z wyjątkiem niedzieli - Beatko ciesz się, że wyjechałaś, ostatni koncert był beznadziejny.

Edytowane przez Romualdo S.Marauder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Picnic byl niesamowity. To byl moj drogi raz i serio mysle ze najlepszy. Wiem na pewno ze pojade tam tez za rok. Atmosfera świetna i do tego parada byla bardzo fajna. Same pozytywy. No i muza - bo po to tam sie chyba jedzie - zarąbista!

 

Pozdrawiam Wszystkich Piknikowo Countrowych Miłośników

 

PaPh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...