Skocz do zawartości

Yamaha DT125 to dwusów czy czterosów?


Rekomendowane odpowiedzi

MaBory - też tą (chyba tą co Ty) stronkę widziałem kiedyś (pół roku temu) - była to jedna ze stron oficjalnych, autoryzowanych dealer'ów YAMAHA, a tam patrze YAMAHA DT 125 R - czterosuw... 8O 8O 8O

 

Zobaczyłem za miesiąc - nadal było "czterosuw" :lol: :lol: :lol:

 

Takie informacje naprawdę potrafią wprowadzić w błąd, ale nie tylko na DT się tak naciąłem przy szukaniu info ... Trzeba dane sprawdzać najlepiej na stronie producenta i paru oficjalnych, autoryzowanych dealer'ów, zazwyczaj przewaga będzie tych prawdziwych opinii :)

 

POZDRAWIAM :!: A DANE SPRAWDZAJ Z WIELU ŹRÓDEŁ :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zobaczcie, że mimo tego co Wy i ja napisałem jest to 4T :lol:

 

http://www.yamaha-motor.pl/

 

zobaczcie tam dział motocykle - enduro i cross - DT125R - Dane techniczne :) :) ;) ;) :)

 

Jakieś wątpliwości że to czterosuw :) :D :D :D :D

 

No przecież to oficjalna Polska strona YAMAHA :D :D :D :D

 

POZDRAWIAM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba sami nie wiedza co to jest.

 

Na poczatku napisane jest "chłodzony ciecza wydajny silnik 2 suwowy o pojemnosci 124cm3". Jednka po kliknieciu danych technicznych dowiadujemy sie ze silnik to jedno cylindrowa czterosuwowa jednostka.

 

Cos mi tu smierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi tu smierdzi.

 

Bo to jest dwusuw - śmierdziel ;)

 

POZDRAWIAM :!:

 

To jest oczywist ,ze 2t, ale dlaczego jest napisane w danych technicznych "silnik: 1-cyl, 4-suw chlodzony woda" :?:

 

Bo to POLSKA strona YAMAHA i takie chcochliki są cały czas, poza tym na każdej chyba Polskiej stronie oficjalnej YAMAHA jest inna moc tego moto: 10,4kW, 10,9kW, 11kW, ... no niby to drobne różnice, ale niech się w końcu zdecydują... :)

 

POZDRAWIAM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi tu smierdzi.

 

Bo to jest dwusuw - śmierdziel :wink:

 

POZDRAWIAM :!:

 

To jest oczywist ,ze 2t, ale dlaczego jest napisane w danych technicznych "silnik: 1-cyl, 4-suw chlodzony woda" :?:

 

hmmm jakos nie bardzo mie przekonuje sugestia ze 2-sów to śmierdziel 8O :?: ja sie przymierzam do Komara :) moze bedzie oryginał na pedała :) :P :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jakos nie bardzo mie przekonuje sugestia ze 2-sów to śmierdziel 8O :?: ja sie przymierzam do Komara :wink: moze bedzie oryginał na pedała :) :) :P 8)

 

Dwusuwy bardziej smrodzą, ale mimo to uważam, że są super...

Mają zazwyczaj większą moc niż 4T i mają nie aż tak skomplikowaną konstrukcję pozwalającą na samodzielne naprawy, ale niestety mają i wyższe zużycie paliwa...

 

POZDRAWIAM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm jakos nie bardzo mie przekonuje sugestia ze 2-sów to śmierdziel 8O :?: ja sie przymierzam do Komara :wink: moze bedzie oryginał na pedała :) :) :P 8)

 

Dwusuwy bardziej smrodzą, ale mimo to uważam, że są super...

Mają zazwyczaj większą moc niż 4T i mają nie aż tak skomplikowaną konstrukcję pozwalającą na samodzielne naprawy, ale niestety mają i wyższe zużycie paliwa...

 

POZDRAWIAM :!:

Czesc! Tu z Toba polemizowalbym:-))))))) , porownaj np. Bimote 500 V-Due, a np. moje Cb 750 lub Junaka:-)))))))) . , Albo Honde EXP400 z jakims np. Honda XL250 ;-))))))))). Pozdrawiam.Janek.P.S.Nie nalezy zbytnio ufac w to co pisza inni - w katalogu Motocykli znalazlem kiedys info ze Gs 400 ma na kazda golen 400ml. oleju!!! - tak naprawde ma chyba 185ml. na golen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...