Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to po zlocie a raczej po spocie motocyklowym w Chełmży.Frekfencja nie była zbyt duża ale ludziska w porządku.W przyszłym roku mam nadzieję impreza będzie większa i zrobiona z większym rozmachem.

Ja w sumie nie mam co narzekać bo w końcu pucharek dostałem za strzelanie z tłumika :) .

 

 

a juz nigdy tego wiecej nie miałeś robić- kiedyś mówiłeś :lalag:

 

haha a łubianka jak zwykle katował....... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie :buttrock: :biggrin:

przy okazji jednak bylem w bydzi i tam pojezdzilem popytalem

najblizszy wolny termin byl w serwisie yamahy (zgodzili sie na kawasaki :biggrin: )

 

to ten serwis kolo salonu renult ma ktos z bydzi o nich jakas opinie??

 

dzieki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a juz nigdy tego wiecej nie miałeś robić- kiedyś mówiłeś :P

 

 

Żona mnie zgłosiła do konkursu więc nie miałem wyjścia.Pojechałem trochę pod publike i strzelałem po swojemu żeby efekt był lepszy ;-). Poza tym nie mogłem dopuścić do tego żeby Felo zdobył wszystkie puchary.

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tomku co sie stalo jesli mozna spytac u Roberta - moze dobrze wiedziec zeby sie nie naciac ??

 

Pzdrwm,

Alex

 

p.s. nie ma w toruniu zbyt wielu wywazarek do kol motocyklowych..

 

Robert ma lepsze zajęcie niż motocykle...

Z innego serwisu, ale nie konkurencyjnego dla niego, utrzymał opinie, że jest dobry, ale w drobnych rzeczach... delikatnie mówiąc lubi brać to co jest proste i opłacalne...

 

POMOCY!!!

gdzie moge zrobic regulacje kawasaki VN ??

bydgosz, torun - prosze notworthy.gif

znalazlem jakies serwisy w bydzi na fordonsiej 116

a w toruniu waly sikorskiego 29

znacie je warto do nich jechac i oddac sprzeta??

czy moze polecicie cos innego

dzieki pozdr

 

znam inny serwis, jest w G-D, ale chyba troszeczkę daleko, ale pewnie nie dużo dalej niż Toruń

facet ma hopla na punkcie motocykli... przy regulacji czy naprawie, przeglądzie - dostałbyś dużo ciekawych info na temat Twojego moto...

Edytowane przez Maestro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co zachorowałam. Wczoraj jak udałam się na wieczorną przejażdżkę (oczywiście moją hondzią) z kolegami miałam okazję usiąść na R1. Jestem pod wrażeniem. Jaka ona leciutka. No i zachorowałam. Super motor. Idealny dla kobiety. Lekkim mocny porostu dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa Ciebie pogoda zawróciła... a ja nie mogłam pojechać, bo nie dali mi wolnego w robocie :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :( :(

I d... :icon_mrgreen:

Czyli cały sezon bez ŻADNEGO zlotu.... Ktoś jeszcze chce ponarzekać??

Zazdroszczę, bo wsiadacie i jedziecie jak macie ochotę... :(

Pozdrawiam

 

 

To zbieraj na to moto w koncu i z nami smigaj :icon_mrgreen:

Edytowane przez Bartas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zbieraj na to moto w koncu i z nami smigaj :crossy:

No ja się staram jak tylko mogę ;) Kiedyś napewno będę Wam siedzieć na ogonie :P

 

Tak w ogóle to się teraz zastanawiam czy załatwiać wolne na Borki... :)

Jedzie ktoś?? Bo ja nie mam raczej z kim, bo taka fajna Kawa nie jedzie... :(

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tomku co sie stalo jesli mozna spytac u Roberta - moze dobrze wiedziec zeby sie nie naciac ??

 

Pzdrwm,

Alex

 

p.s. nie ma w toruniu zbyt wielu wywazarek do kol motocyklowych..

Po pierwsze jedyny dobry mechanik od Roberta przeszedł do Wilmatu a ten który pozostał nie potrafił założyć mi ostatnio opony.Jak zwróciłem mu uwagę że oponka jest założona tył do przodu to beszczelnie zapytał czy nie mógłbym jeździć do tyłu.Po drugie kiedyś dałem im do regulacji yamaszkę żeby zaworki zrobili i nie dość że skasowali mnie jak za zboże to w dodatku za słabo dokręcili pokrywę zaworową i poszedł spod niej olej. Po trzecie ceny biorą z kosmosu a jak wyczują że klient jest kompletnym laikiem to wydusza z niego ostatnią złotówkę.Jeśli chodzi o wyważarkę do kół motocyklowych to z tego co wiem te do kół samochodowych można przestawić na te od moto. Przykłady słabej wiedzy serwisantów od Roberta i braku kompetencji można mnożyć.Znam kilka osób które to potwierdzą m.in. Alterego któremu chłopaki z serwisu urwali pół bloku silnika i w dodatku on sam musiał zapłacić za spawanie.Kumpel zostawił swoją kawę żeby wymienili instalację elektryczna to pogubili kilka części m.in. mocowanie akumulatora i inne drobiazgi itd. Nie chcę tutaj robić Robertowi jakiegoś szamba bo dawno u niego nie byłem i chyba już nie będę ale możliwe że na tą chwilę jest już ok i pracownicy się zmienili i robotę wykonują rewelacyjnie.

Mam radę dla wszystkich - sami serwisujmy sobie motocykle a kasiorę którą zostawilibyśmy w serwisie wydajmy na paliwko do naszych sprzetów. Wymiana oleju czy regulacja zaworów nie są aż takie skomplikowane i warto się nauczyć i robić to samemu tymbardziej jak ktoś robi kilkanaście tysięcy kilometrów rocznie.

Pozdrawiam wszystkich.T.M.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu faktycznie wyważarka była tylko u R. ale Wilmat doczekał się też parę miesięcy temu. Co do tego jedynego dobrego mechanika, który przeszedł na Gdańską, to warto nazwać "rzecz" po imieniu, bo Zbyszek rzeczywiście dobry jesst :rolleyes: Żadna krypto- czy -autoreklama, ale serwis na Gdańskiej faktycznie można polecać. Poza tym jako dealer Suzuki cieszy się teraz większym zainteresowaniem, bo najbliższy - w Poznaniu - "padł" w te wakacje...

A co do serwisowania we własnym zakresie (nie o nówkach-sztukach mowa) to się zgodzę - warto samemu podstawowe i drobne rzeczy robić. Opłaca się też zainwestować w wakuometr, kasa zwraca się szybko :biggrin:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu faktycznie wyważarka była tylko u R. ale Wilmat doczekał się też parę miesięcy temu. Co do tego jedynego dobrego mechanika, który przeszedł na Gdańską, to warto nazwać "rzecz" po imieniu, bo Zbyszek rzeczywiście dobry jesst :buttrock: Żadna krypto- czy -autoreklama, ale serwis na Gdańskiej faktycznie można polecać. Poza tym jako dealer Suzuki cieszy się teraz większym zainteresowaniem, bo najbliższy - w Poznaniu - "padł" w te wakacje...

A co do serwisowania we własnym zakresie (nie o nówkach-sztukach mowa) to się zgodzę - warto samemu podstawowe i drobne rzeczy robić. Opłaca się też zainwestować w wakuometr, kasa zwraca się szybko :wink:

Cieszę się że się ze mną zgadzasz Grass :icon_question:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzieki Tomku za informacje..ciesze sie, ze to uslyszalem - forum to dobre miejsce zeby mowic glosno o serwisach, z ktorych korzystamy - tylko tak mozemy obronic sie przed tandeta, ktora nam wciskaja..

jak do tej pory u Roberta robilem jedynie kola i nie mam mu nic do zarzucenia. Jesli chodzi o Wilmat nie korzystalem z serwisu. Za to bylem tam kilka razy ogladalem akcesoria i czesci ale sprzedawcy nie darzyli wtedy klientow sympatia - moze sie to zmienilo..Jak pojechalem na dni otwarte Suzuki to poza Panem w fartuszku i kilkoma kromkami chleba ze smalcem nie dzialo sie nic..Ale trzeba pewnie sprobowac i dac szanse..a propos wywazarek podobno jest odpowiedni sprzet dla kol motocyklowych w Eurooponach na Curie-Sklodoskiej, ale nie wiem czy potrafia go uzywac..

 

Pzdrwm,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...