Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od poniedziałku zmieniłam miejsce pracy tzn. przenieśli nas do Elany i gg nie podłączone więc nie mam kontaktu z wami . Jedynie to forum zostało . Straszny dół. Jestem załamana te dojazdy. Pozdrawiam.

 

 

 

a ty nie masz telefonu droga koleznko? :banghead: gdzies była? :biggrin:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jade sobie do Ostródy do Papy- zapraszał mnie osobiscie- mówił ze nie może mnie zabraknąć :buttrock: :bigrazz: :biggrin: :clap: :icon_razz: :icon_razz:

 

 

a tak na poważnie ktoś moze śmiga na zakonczenie sezonu?? ja wyjeżdzam jutro ok 13 z chełmna

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pogoda będzie jak w ubiegłym roku, to ciężko będzie z tym końcem sezonu w październiku czy lisstopadzie :icon_razz: Ale pierogi nie uciekną (albo Browarna, albo cokolwiek inna knajpa;) )

A póki co - może w PRZYSZŁĄ sobotę lub niedzielę mały jakiś wypad? Na trasie z Torunia do Łodzi, tuż za skrzyżowaniem na Ciechocinek jest przy drodze spora, stylizowana na ludowo knajpa z bali drewnianych, na pewno kojarzycie. Może tam jakiś miejsce spotkania bezalkoholowo-kofeinowego, a potem gdzieś pojechać dalej? PODOBNO pogoda ma dopisać :wink: no i do następnego weekendu jest czas, żeby sobie poustawiać grafik :crossy:

 

p.s. a tak na marginesie - jeżeli komuś z szanownych pań czy panów w tygodniu się nudzi po 19.00 i ma ochotę pokręcić się "wkoło komina" - to info na p.w. lub gg :buttrock:

 

pozdrawiam

 

Tak sie sklada ze w sobote rano jade do Łodzi. Jesli zechcesz nam troche potowarzyszyc w drodze to jak najbardziej mozemy sie spotkac przy tej chatce. Moj nr tel w profilu - wyruszamy ok 8 z Torunia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj założą mi gg to pogadamy. Wreszcie.

 

Michał a nie lecisz z Januszem na Kaszuby jutro o 8.00 zbiórka(do tej miejscowości gdzie dom stoi na dachu) ?

 

Cholera ja dzisiaj moto odbieram z przeglądu, mogę wreszcie gdzieś polatać a tu na chmury się zbiera! Zwyczajny pech!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj założą mi gg to pogadamy. Wreszcie.

 

Michał a nie lecisz z Januszem na Kaszuby jutro o 8.00 zbiórka(do tej miejscowości gdzie dom stoi na dachu) ?

 

Cholera ja dzisiaj moto odbieram z przeglądu, mogę wreszcie gdzieś polatać a tu na chmury się zbiera! Zwyczajny pech!

Nie bo juz zlot oplacony i nocleg zarezerwowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Miałem ochotę jeszcze Ostródę odwiedzić z rana ale niestety pogoda za mostem koło Świecia zawróciła mnie od domu. Trochę szkoda bo strasznie się napaliłem na tę wycieczkę. Zresztą zawsze tak bywa jak się nastawię na podróż:/

Taaaa Ciebie pogoda zawróciła... a ja nie mogłam pojechać, bo nie dali mi wolnego w robocie :lalag: :crossy: :lalag: :wink: :(

I d... :)

Czyli cały sezon bez ŻADNEGO zlotu.... Ktoś jeszcze chce ponarzekać??

Zazdroszczę, bo wsiadacie i jedziecie jak macie ochotę... :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po zlocie a raczej po spocie motocyklowym w Chełmży.Frekfencja nie była zbyt duża ale ludziska w porządku.W przyszłym roku mam nadzieję impreza będzie większa i zrobiona z większym rozmachem.

Ja w sumie nie mam co narzekać bo w końcu pucharek dostałem za strzelanie z tłumika :icon_razz: .

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!!

 

gdzie moge zrobic regulacje kawasaki VN ??

 

bydgosz, torun - prosze :notworthy:

 

znalazlem jakies serwisy w bydzi na fordonsiej 116

a w toruniu waly sikorskiego 29

 

znacie je warto do nich jechac i oddac sprzeta??

czy moze polecicie cos innego

 

dzieki pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...