Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiscie ! szkoda ze nie weszlismy na siebie w forcie - tam bylo sporo ludzi a tak niewiele znajomych. Wprawdzie tych z klubu znamy z widzenia ale niewiele na tyle aby moc zagadac.

 

Co do Borek to jeszcze nie wiem na 100 %. Jesli Aga bedzie chetna to pojedziemy. To przede wszystkim zalezy od pogody bo droga daleka a i na miejscu teren piekny ale w deszczu to lipa.

Jest to okazja aby poznac w realu ludzi z forum, wiadomo ze jedzie tylko niewielka czesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda że zlocik nie wypalił. Ostrzyłem sobie na niego ząbki:)

PS. Co CCH i okolice sądzą o jakiejś przejażdżce w niedziele w kierunku zachodzącego słońca?:> Dawno nie śmigałem i może trochę bractwa z Chełmna bym poznał.

Edytowane przez kalosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczam wszystkim że dziś o godzinie 14.00 rozstałem się na zawsze z oddaną i jakze kochaną towarzyszką życia Suzą gsf 600s.

 

w dobre ręce poszła?? znaczy lepsze od Twoich?? bo TY to katowałeś niemiłosiernie sprzęta :)

 

i co SVała teraz??

 

A szkoda że zlocik nie wypalił. Ostrzyłem sobie na niego ząbki:)

PS. Co CCH i okolice sądzą o jakiejś przejażdżce w niedziele w kierunku zachodzącego słońca?:> Dawno nie śmigałem i może trochę bractwa z Chełmna bym poznał.

kto wie

 

nie ma co planowac bo sam nawet nie wiem co bede robił jutro- taki okres....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje !!

Podobno to najszczesliwszy dzien dla motocyklisty sprzedac sprzeta, choc moze to dotyczy tylko puszkarzy...

Czekamy z niecierpliwoscia na prezentacje nowego sprzetu !!

Co do niedzielnego wypadu - weekend zapowiada sie deszczowy, zwlaszcza niedziela.

Zlot sie nie odbyl ale moze w sierpniu bedzie lepsza pogoda i wiecej ludzi.

Dzieki Tomek za SMS - jestes rowny gosc mimo wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dobre ręce poszła?? znaczy lepsze od Twoich?? bo TY to katowałeś niemiłosiernie sprzęta :buttrock:

 

i co SVała teraz??

W ręce młode z małym doświadczeniem. Teraz to czekam do następnego sezonu,wtedy pewnie dosiąde jakąś Suczkie z większym temperamentem ,może SV ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Darek do następnego sezonu :) , bidoku....

 

eeee tam napewno nie wytrzymasz i coś se strzelisz za parę dni napewno :P

Po dzisiejszej wiadomości odechciało mi się motocykla.Zginą nasz kolega Luigi M. Latał po Toronto na czerwonym bandziorku n ,często w toważystwie GS-ki [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowmy sie tutaj na slub Marka - czy robimy mu parade ? W pojedynke na motocyklu głupio bedzie jechac, jedynie w kupie !

Napiszcie jakie macie propozycje.

I co Michał narobiłeś tyle szumu z paradą u Marka a wystraszyłeś się pogody.Taki z Ciebie dobry kolega i prawdziwy motocyklista :) .

Serdecznie pozdrawiam.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę coś więcej o Luigi bo miałem przyjemność z nim śmigać i aż mnie ciarki przeszły ;)((

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...=0entry980690

 

Nie znałem go osobiście. Z tego co do mnie dotarło, to tragedia miała miejsce w Okoninie. Osierocił dwójkę dzieciaków w tym młodsze - 6 miesięcy. Zdaje się tydzień temu udzielił wywiadu do toruńskich "Nowości" - gdzie przekonywał dziennikarza, że motocykliści to nie dawcy organów ze struną na szyi - tylko normalni, rozważni ludzie kochający jazdę i motocykle...

 

Jeżeli ten piach znalazł się tam na skutek deszczów, no to trudno - ślepy los... Ale jeśli pozostawił go po sobie jakiś podpity robol, bo mu się dupy ruszyć nie chciało żeby posprzątać po sobie to... jeśli następnym razem trafi to na mnie, chciałbym zdążyć lecąc, zagarnąć jeszcze motocyklem takiego luja co zostawił ten piach ze sobą na tamten świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Michał narobiłeś tyle szumu z paradą u Marka a wystraszyłeś się pogody.Taki z Ciebie dobry kolega i prawdziwy motocyklista :bigrazz: .

Serdecznie pozdrawiam.

 

Skoro motocyklisci byli zaproszeni kameralnie w scislym tylko gronie i nikt nic nie napisal nawet ze jedzie to nie bylo sensu sie wpraszac. To przeciez wlasciciel imprezy decyduje o tym kogo chce zaprosic a nam nic do tego.

 

Po dzisiejszej wiadomości odechciało mi się motocykla.Zginą nasz kolega Luigi M. Latał po Toronto na czerwonym bandziorku n ,często w toważystwie GS-ki [*]

 

Serdeczne wspolczucia dla kolegi - ja chyba osobiscie go nie znalem.

 

Darek - jesli skonczy sie ta jesienna pogoda jeszcze przed uplywem lata to z pewnoscia nie wytrzymasz bez moto !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...