Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Motorek nareszcie skrecony i dzisiaj bylo 1sze 100 km po zimie..SUPER.

 

Romans jesli chodzi o to co jest za Carfurem to bylem tam ok. rok temu - wtedy handlowali tylko motorowerami..ale starali sie o akredytacje i otwarcie salonu Suzuki...byc moze juz to maja.Ale opinii o nich nie znam. Probowales Roberta - kiedys Luba teraz Waly Gen. Sikorskiego..Zmienialem u niego opony, a dzisiaj bylem po nowy aku - bo moj stary byl padl...jak narazie polecam. robia tez serwis motocykli.

 

Pogoda jutro musi byc :) w koncu wiosna..moze sie gdzies na trasie spotkamy - wybieram sie jutro ok. 12tej do Golubia-Dobrzynia do knajpki Yellow Cup Cafe - maja dobre nalesniki ul. Zamkowa 3 blisko rynku golubskiego..

 

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak moto bedzie sprawne i powiecie, ze moge bez problemu brac no to tak ale kasy jutro nie bede przy sobie mial (nie napalam sie, ze odrazu kupie :) )

 

Co do salonu jaka to ulica nie pamietam wiem, ze za carrefurem centralnie czyli rubinkowo 3 na takiej prostej ulicy zamknietej ale sie dowiem dokladnie chyba, ze ktos wie ;>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem będę około 11-tej na rynku.

A jeśli chodzi o serwisy to ja zacząłem sam sobie serwisować lub z pomocą kolegów motocyklistów.

Jestem bardziej zadowolony niż z serwisu. Np. zaworki regulowalismy z Darasem i wymienilismy klocki i płyn.Gaźniki zrobił mi kolega który ma je w jednym paluszku.Było troche problemu z moimi gaźnikami więc gdybym oddał do serwisu to skroili by mnie z 5oo zł a tego mój budżet by nie zniósł.

Kiedyś z każdą pierdołą leciałem do serwisu a teraz gdy zobaczyłem jaką prosta sprawą są czynności serwisowe w japończykach to aż mi głupio że dawałem się tak kroić tym pseudo-mechanikom motocyklowym.

A jeśli chodzi o serwis Suzuki Wilmatu to ceny maja dobre.I ciekawostka mechanik (Zbyszek) z Lubej od Roberta przeszedł do Wilmatu.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alterego,

Warto do nich oddac moto ?

 

Tego nie wiem. Kiedy rozmawiałem z nimi w sklepie przy Placu Katarzyny, byli w trakcie uruchamiania warsztatu i bardzo sie polecali. Obiecywali, że będą bardzo konkurencyjni cenowo wobec Roberta. Czas pokaże. W Toruniu jest tak niewiele takich warsztatów, że trzeba się cieszyć z każdego.

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda w Toruniu nie obrodzilo w dobre warsztaty, a w motocyklowe jeszcze mniej...Warto w razie klopotu zajrzec do Wilmatu..

Tez powoli wgryzam sie w swoj motorek, serwisowanie samemu ma ten plus, ze narzekac nie wypada :) ..jak bede mial takie tempo wymian czesci w swoim motorku jeszcze chwila i calkiem przejde do swojego serwisu :icon_mrgreen:

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilmat? czy to jest ta firma co miala siedzibę na początku torunia jak się jedzie od strony bydgoszczy, przy porcie żeglarskim (handlowali KIA) ?

 

Ja do serwisu autoryzowanego bo mam na gwarancji, chociaż kolega podróżnik olał te przeglądy po 6000 i sam je robi bo nigdzie dalej by nie wyjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie troche pada . Zastanawiam sie<jechac czy nie?Pozatym musze gdzies podjechac zrobic przegląd bo 7.03 mi sie skonczyl.Mysle że do 10.00 sie wyrobie

 

No to pogoda zrobila figla . Zgodnie z tym co isałem . Pada - ja nie jadę . -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według moich prognoz kostno-chmurnych sobota i niedziela słoneczko ok. 7 stopni C na plusie ale nocki jeszcze minus 1. Kto się pomyli to stawia :icon_mrgreen:

Jednak moje meteo sie sprawdzilo.Wiec jak zapewnial ROMANS-kto siE pomyli ten stawia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...