Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kinia a cały prezent już masz wypity??

Jak co to mam gdzieś jeszcze jedną taką butelkę

 

Tak daleko nie sięgam pamięcią, ale dobra była :icon_razz:

 

 

Paweł zagłosowałam na twój lowelek :cool: taki czysty i zadbany, świeci się jak.... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że skoro ostatnio nikt na łyżwy nie dał się namówić to reraz można by zorganizować łyżwy i coś wypić później :icon_rolleyes:

 

raz mogliby te pierniki przyjechac w rejon cch i csw, a nie tak- co oni lepszejsi?? ze niby duze miasto, ze maja duzo knajp i takie tam.....

 

wku**wiłem sie

 

ide spać

 

 

 

 

 

 

 

albo nie, żartowałem

 

:biggrin:

 

 

 

ps teraz to sylwek to łyżwy czy inne picie bedzie nie w smak(dosłownie) :) a zresztą........ :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łyżwy bym przybyła nawet na sankach, tylko, że do nocy w robocie! Ale relacje zdane, następnym razem piszę się na ten te lodowisko :wink:

 

raz mogliby te pierniki przyjechac w rejon cch i csw, a nie tak- co oni lepszejsi?? ze niby duze miasto, ze maja duzo knajp i takie tam.....

 

 

A co my / oni będziemy u was robić!? macie jakieś ciekawe atrakcje turystyczne bądź lepsiejsze ciekawostki?

Po za tym wy macie bliżej :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łyżwy bym przybyła nawet na sankach, tylko, że do nocy w robocie! Ale relacje zdane, następnym razem piszę się na ten te lodowisko :wink:

A co my / oni będziemy u was robić!? macie jakieś ciekawe atrakcje turystyczne bądź lepsiejsze ciekawostki?

Po za tym wy macie bliżej :icon_mrgreen:

 

 

JA jestem :icon_rolleyes: :bigrazz:

 

 

....ale Wy macie z górki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paweł zagłosowałam na twój lowelek :cool: taki czysty i zadbany, świeci się jak.... :biggrin:

 

Dziękuję - czuję się ukontentowany :bigrazz:

Tak tak teraz to Wy jaśniepaństwo przyjedziecie do Nas na rewiry. A wierzcie mamy wiele atrakcji m.in:

*dwie Biedronki

*Tesco

*stację Orlen

*kilka sklepów Społem

* Lidla (*** w budowie - ale już fundamenty są tak więc się liczy się)

** i coś extra : ABC vel Groszek (zmieniona nazwa dla niepoznaki i zmylenia przeciwnika + kwestie moralno/podatkowe) - ufff = sklep CAŁODOBOWY !!!

 

Wiem wiem - powaliło WAS na kolana :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nic nie wiadomo? Ja dzisiaj idę na wyżły :P (przynajmniej jedno z nas jest pewne :bigrazz: )

 

Imprezę można zmontować jakoś styczniowo, mmm przebąkuje coś o pewnych wcześniejszych półtajnych ustaleniach :icon_twisted: . Będzie, zrobi się. Jakoś ;).

 

Lukim. - ja się piszę na te SPOŁEMowskie sklepy obowiązkowo, tym mnie przekonałeś! :biggrin:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już coś wiadomo. Dziś to ja jeszcze pewnie dłuuugo w pracy posiedzę, ale na wyżły w najbliższym czasie i tak muszę podskoczyc, bo młodsze pokolenie życ nie daje :wink: .

 

Imprezę można zmontować jakoś styczniowo, mmm przebąkuje coś o pewnych wcześniejszych półtajnych ustaleniach :icon_twisted: . Będzie, zrobi się. Jakoś ;).

 

to jak Grassowa bierzesz się za organizację?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chyba Sywlester - to chyba się napiję. Czas zacząc :bigrazz: :flesje:

 

Tak - kolegialnie/jednogłośnie i bez sprzeciwu przewagą 1 głosu wybraliśmy Grass na Przewodniczącą Samorządu Organizacyjnego Spotkania Noworocznogo2010, które odbędzie się w Sali UMK ..ku**a chyba coś mi się poje**o :icon_rolleyes:

Ale niech zostanie. Grass szefową. Ja mogę być skarbnik :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...