Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

też chciałem dziś polatać tylko tak samo deszcz suzuki by dało rade gorzej ze mną :icon_razz: za to wziąłem sie za Yamahę odpaliłem ja po 1,5 miesięcznym postoju nadal jest rozebrana wiec tylko posłuchałem jak sobie mruczy :P

 

Mam pytanie czy wiecie gdzie w okolicy można od dać sprzęt lub części do polerki ? Z góry dzięki :icon_evil: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałam takiego jednego co po Chełmży śmigał ,chyba na virago,wczoraj i dzisiaj . Podziwiam i zazdroszcze :buttrock:

Dzisiaj jest dość mokro, jednak widziałem chyba cztery jednoślady na drodze. Dwa skutersony i dwa motocykle. Trochę im zazdrościłem, mimo, że dość mocno padało....

No nic, niedługo ja też będę pomykał, mam nadzieję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co! jak juz niektórzy słyszeli moja suza strzelała z gaźników i nie równo pracowały,wiec dziś znalazlam troche wolnego czasu aby je rozebrać i wyczyścić. Zdjęłam bak i co się okazało? lewy gaźnik nie miał zaślepki (nie wiem jak to się fachowo nazywa,górny wylot powietrza gaźnika),przytknęłam palcem i zaczął lepiej pracować, wtedy ojciec pomógł mi z synchronizacją i jest :lalag: . Obeszło się bez rozbierania gaźników, ale się cieszę i jestem w szoku, że przez taką pierdołke Gs nie chciał sie dobrze wkręcać w obroty i strzelał przy 2 tys . Teraz bajka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co! jak juz niektórzy słyszeli moja suza strzelała z gaźników i nie równo pracowały,wiec dziś znalazlam troche wolnego czasu aby je rozebrać i wyczyścić. Zdjęłam bak i co się okazało? lewy gaźnik nie miał zaślepki (nie wiem jak to się fachowo nazywa,górny wylot powietrza gaźnika),przytknęłam palcem i zaczął lepiej pracować, wtedy ojciec pomógł mi z synchronizacją i jest :lalag: . Obeszło się bez rozbierania gaźników, ale się cieszę i jestem w szoku, że przez taką pierdołke Gs nie chciał sie dobrze wkręcać w obroty i strzelał przy 2 tys . Teraz bajka :biggrin:

 

Full szacunek ze Ty kobitka za takie rzeczy się bierzesz.. tzn. nie boisz się tykać :-)

pozdro.

:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kurcze posmigac dzis chcialem

temperatura odpowiednia

ale ten deszcz :D juz olac wiatr

 

 

Heh a ja dzisiaj pośmigałem ;) na południu nie padało nie wiało a temp powyżej 10!

Więc pochwale sie że kupiłem to co chciałem Honde CB 900 Hornet :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chciałem dziś polatać tylko tak samo deszcz suzuki by dało rade gorzej ze mną :D za to wziąłem sie za Yamahę odpaliłem ja po 1,5 miesięcznym postoju nadal jest rozebrana wiec tylko posłuchałem jak sobie mruczy :icon_mrgreen:

 

Mam pytanie czy wiecie gdzie w okolicy można od dać sprzęt lub części do polerki ? Z góry dzięki :( :D

W Bydgoszczy na Nakielskiej 222 jest firma zajmująca się wyrobemi polerowaniem elementów ze stali nierdzewnej http://www.rafmar.kujawy.com.pl/-balustrady,orurowania do aut itp.Osobiście radzę zamówic zestaw polerski na Allegro,koszt ok 100zł,wiertarka do ręki i jazda.Duzo taniej no i satysfakcja dobrze wykonanej roboty.

kurna link nie działa

Edytowane przez Darek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawał ktoś może moto do serwisu UNICAR w Bydgoszczy na Modrzewiowej 7?? :icon_mrgreen:

Jaka była jakość obsługi jak i samego serwisu??

 

Ja oddawałem tam tam moje Virago, drobne sprawy - łożyska główki ramy, regulacja zaworów i gaźników, ogólny przegląd itp. Byłem zadowolony, zawsze trochę pogadałem z mechanikiem. Wrażenia pozytywne, chociaż od jakiegoś czasu trochę się tam pozmieniało - gość, który stał za ladą (szef ?) otworzył serwis Kawasaki na Podolskiej, nie wiem, czy mechanicy też za nim poszli, czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu mając problemu z zapłonem ..kupowałem na modrzewiowej imp .cewkę … i obsługa bardzo mila ..tez centrowałem tam felgę brakowała mi 3 szprych ( komplet 200zł ) ale załatwili mi + 2 na zapas …na mnie zrobili dobre wrażenie ;) …zwłaszcza mechanik miły i można było sobie z nim pogadać :flesje: …..złe wrażenie to = bestbike Bydgoszcz obsługa tak nie mila ze dosc ma się jej po 5 min :bigrazz: ….. no i w Toruniu Wilmat serwis suzuki raz zakładali mi opony to dętkę 21 założyli na tył 18 …dobrze ze byłem na papierosku i zauważyłem bo pewnie inaczej by wcisnął potem na przód tą 18 :wink: :biggrin: …. ..w Toruniu też polecał serwis yamahy teraz przy PKS-e ..wymieniałem rozrząd to szybko i wsio ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...