Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sory,ale ten tydzień miałem całw zalatany.2 pracowników w firmie się zwolniło więc musiałem zakasac rękawki, roboty było wpip.

A Lednica to wiadomo koło Gniezna .Dzisiaj wieczorem napisze skąd i o ktorej wyjazd.

 

Witam

 

spoko jak bedziesz cos wiedziakl wiecej pliss pamietaj o mnie:)

 

no widze pracus z ciebie :banghead: jak przesadza z iloscia roboty to tez sie zwolnij i ktos inny bedzie rekawy kasał :notworthy:

 

hmm a lednice rowazam ale kurde mam seminarium od 10 do 12 i sie zastanawiam czy dac sobei z nim spokuj czy moze pilnie isc i w nim uczsetniczyc wsumie ostatnie w tym roku hmmm.....

ahh te dylematy :icon_mrgreen:

pozdro

Rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd na Lednice z Bydgoszczy o 13.30 Spotykamy się na stacji Orlen przy wiadukcie na Błoniu.Chętni z okolic Torunia dzwonic pod nr 692057276 i się dogadac.Lub pod katedrą w Gnieżnie o 15.00

Edytowane przez Darek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd na Lednice z Bydgoszczy o 13.30 Spotykamy się na stacji Orlen przy wiadukcie na Błoniu.Chętni z okolic Torunia dzwonic pod nr 692057276 i się dogadac.Lub pod katedrą w Gnieżnie o 15.00

Udanego wypadu. Ja niestety do roboty na 6.00 a potem na wesele :-(. Wolałbym z Wami chłopaki.

Szerokości.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Tom.

Niestety musze zostac w Poznaniu przysiasc do notatek, a bez maszyny nic nie zrobie.Niedaleko ta Lednica,coz next time. 8 czerwca w Wenecji k.Znina jest kolejny zlot jesli dobrze pamietam!? Trzeba to sprawdzic i tam sie udac , co Ty na to ?

A jak reszta ekipy ?!

Trzymaj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Tom.

Niestety musze zostac w Poznaniu przysiasc do notatek, a bez maszyny nic nie zrobie.Niedaleko ta Lednica,coz next time. 8 czerwca w Wenecji k.Znina jest kolejny zlot jesli dobrze pamietam!? Trzeba to sprawdzic i tam sie udac , co Ty na to ?

A jak reszta ekipy ?!

Trzymaj sie

16 czerwca jest świetna impreza.Niejaki Tomek xj550 oszalał i żeni się w Fordonie o godzinie 16.00.

Potem podobno jest mała paradka do Chełmży i tam poczęstunek :biggrin: .

 

A jeśli chodzi o Wenecję to jeszcze nie wiem ale jak coś to dam znać.

Pozdro.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest jutro do roboty?? Romans jakiś bajzel w Bydzi?? a może ktoś ma jakiś inny hytry plan na jutro??

 

 

he kolego niedziela niedzielą ale pamietaj że w poniedziałek wieczorem widzimy sie w Tychach hehehehe

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xj oszalał bo napisał na forum i się cała zgraja mu zwali na poczęstunek?

 

a może jakiś plenerek fotograficzny pyknąć koledze?

A chętnie tylko nie wiem czy mnie stać na usługi takiego wybitnego fotografa Romans ;-)?

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...