Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pewno sie wstydził albo bał, albo woda była za zimna...

 

a tak pozatym było fajno bardzo- czekam na dalsze propozycje..........

Przecież ja się z nikim o nic nie zakładałem no chyba że po pijaku ;-)

Zosia i Zbyszek pozdrawiają wszystkich którzy byli nad morzem.Powiedzieli że fajna z nas wiara i pytali skąd takich spoko ludzi wytrzasnąłem na wypad.Oczywiście zapraszają nas do Jaksic na grilla.

Muszę szybko kombinować kete i zębaty bo zapowiada się sporo fajnych wypraw. :icon_rolleyes:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaczek ;)

 

kłania się plecak z Bydgoszcy :cool:

 

wybieram się do Grudziądza :) świętaować moje urodziny ;)

więc może bedzie okazja poznać się w realu ;)

 

pozdrowionka ;)

Witaj Moniq. Kilku z nas własnie za 2 tygodnie wybiera sie do Piły co bardzo koliduje.My osobiscie w real juz siE poznalismy.Ale moZe ktos z Kujawsko Pomorskiego się zdecyduju.Słyszałem ze szykuje siE tam niezła imprezka.Napewno będzie jaszcze okazja się poznac i zapewniam Ci ze wspaniałe tu kolesie na forum przesiaduja.Do miłego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Moniq. Kilku z nas własnie za 2 tygodnie wybiera sie do Piły co bardzo koliduje.My osobiscie w real juz siE poznalismy.Ale moZe ktos z Kujawsko Pomorskiego się zdecyduju.Słyszałem ze szykuje siE tam niezła imprezka.Napewno będzie jaszcze okazja się poznac i zapewniam Ci ze wspaniałe tu kolesie na forum przesiaduja.Do miłego.

 

 

a co jest tam w Pile??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Moniq :)

Jak widzisz sa rozne pomysly na spedzanie wolnego czasu na dwoch kolkach...jedni jada do Pily inni wybieraja sie do Grudziadza. Jesli nic sie nie zmieni ja jade na Grudziadz 26.05. Jesli sie zdecydujesz milo bedzie Cie poznac "na zywo".

Pozdrawiam z Torunia,

Alex

 

a wlasnie co bedzie w Pile ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a co będzie w Pile?

 

jakieś szczegóły ;)

 

Darek czy my się poznaliśmy u romansa na grillu?? Czy źle myślę :D

 

no do Grudziądza to tylko na noc ;)

 

zabierać namioty i bawimy się :D do zobaczyska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niestety u mnie nocka odpada...:D musze wracac do domku... :D taki mam niepisany uklad..jak sie ruszam to tylko na 3,4 dni i to 3 razy w roku a wtedy to z plecaczkiem - w innych przypadkach solo na noc powrot. takie szycie....

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Monika a kiedy my sie poznamy ? Nie chce byc gorszy od Darka z reszta on itak wszystkie kobiety przechwytuje.

Co bedzie w Pile ? Nic wielkiego . Spotkanie jest dopiero w sobote o 15, wiec z piatku na sobote mozna grudziac zaliczyc. W Pile powstal klub motocyklowy - nie wiem czy z prawdziwego zdarzenia zobaczymy. Jest tam ks. Arnold ten ktory jezdzi Dragstarem i uczestniczy w wielu naszych imprezach wraz ze znajomymi motocyklistami. Skoro oni do nas przyjezdzaja to i my powinnismy jechac niezaleznie od tego co przygotowuja. Chodzi glownie o nasz wspolnt wyjazd i o spotkanie z tamtymi ludzmi.

Samo spotkanie ze mna jest juz bardzo duza atrakcja, co moga potwierdzic ci ktorzy mnie widzieli, dodatkowo moge zorganizowac spotkanie z misterem forum 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak czytam o tych zlotach to żal za serce ściska że studia na karku. Zdecydowałem się w najbliższy weekend zabrać moto do Łodzi więc może z miejscowymi się gdzieś wybiorę. Mam już dwa lata motor a jeszcze na żadnym zlocie nie byłem. :)

 

PS. Pozdro dla barteza. Co powiesz na browarek w Chełmnie 19 maja 2007 (w sobotę) coś koło 17.00? Zapraszam serdecznie wszystkich motonitów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No Michal po takiej autoreklamie to obecny mister forum dlugo nie pociagnie :D

 

Zaczynam powoli drukowac koszulki "Michal na Mister'a" :) coby byc pierwszym :clap:

 

Pozdrowienia,

Alex

 

Haaa, Andi co za zgranie.... ide po 1sze koszulki ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...