Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzieć Ci "spie**alaj, nie denerwuj mnie"? :biggrin: :bigrazz: :icon_razz:

 

Zabierz się z nami do Borek lepiej, jedziemy w sobotę rano. ;)

 

:icon_mrgreen: Może być spie...fakaj, wypier**alaj i wszelkiej maści synonimy :crossy: Zrozumiem :wink:

hmm, ale zawsze można zawitać 'na czterech' :bigrazz: :wink: Tak jak niektórzy uczynili( Prawda Keryn?:) )

 

A z Borkami nie dam rady:/

 

 

 

 

 

Dzieki wszystkim za wspolne smiganie:) Wstyd sie przyznac ale bylo to moje pierwsze latanie w grupie :| Lepiej pozno niz wcale;) A wypad na tor...........do teraz geba mi sie haha :))

 

Miło było poznać :lalag: Taa tor po 23:00 very fun :wink: Będzie gdzie jeździć w przyszłym sezonie jak go otworzą :bigrazz:

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

 

akurat 2 piwa wypije- na trzeźwo strach jeździć- tyle wypadków..... :cool:

W związku z wieloma wypadkami ja bede jechala zgodnie z przepisami ruchu drogowego! :biggrin: :icon_mrgreen:

 

na was pijaki doniose odpowiednim władzom :icon_exclaim: :icon_mrgreen:

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruńska ekipa jak zwykle się spisała :lalag: nawet chu*a do Borek przywieźli na poczęstunek :icon_mrgreen: :clap: :flesje:

 

 

Fajnie było poznać (w końcu).

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz w związku z tym, obowiązki, zobowiązania..... :icon_razz:

 

Czyli nie wyjeżdżasz/jeździsz, jak chcesz, dokąd oczy poniosą (o ile trzeźwe), tylko JAK MUSISZ? E, Mario, to Ty zwykła peezda jesteś, nie tFardziel. :icon_mrgreen: :icon_twisted:

 

Pozdro dla domku nr 28 z pysznym chu*em :bigrazz: i jeszcze raz :lalag: za fajerwerki. Dla nie kuj-pomu też podziękowania, ale to już gdzie indziej :biggrin: .

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruńska ekipa jak zwykle się spisała :lalag: nawet chu*a do Borek przywieźli na poczęstunek :icon_mrgreen: :clap: :flesje:

Fajnie było poznać (w końcu).

Marzka oby więcej takich imprez z h*jami :biggrin: ,a Ty za*eb**ta dupa jesteś!!!

cała reszta to wiecie,że jesteście the besciaki :biggrin:

 

mmm mogłeś nas nie zauważyć bo krótko byłeś :icon_razz:

i pamiętaj na przyszłość do wchodzenia do domku używamy drzwi nie okien :icon_mrgreen:

 

pozdrawiamy panią ktora tańczyła na stole,szczególnie Bartosz! :icon_mrgreen: :icon_razz:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzka oby więcej takich imprez z h*jami :biggrin: ,a Ty za*eb**ta dupa jesteś!!!

cała reszta to wiecie,że jesteście the besciaki :biggrin:

 

mmm mogłeś nas nie zauważyć bo krótko byłeś :icon_razz:

i pamiętaj na przyszłość do wchodzenia do domku używamy drzwi nie okien :icon_mrgreen:

 

pozdrawiamy panią ktora tańczyła na stole,szczególnie Bartosz! :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

z tym ostatnim zdaniem sie nie zgodzę :bigrazz: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...