Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę off-topic (trochę.. :wink: )

 

Chce mi się pojechać gdzieś dalej - ruszyć od popołudnia w piątek (lub o świcie w sobotę) - i wrócić do wieczora w niedzielę.

 

Może popełniliście kiedyś ciekawą trasę, rozłożoną na 2-3 dni?

 

Jest w ten weekend pewnie zlotów masa i można się po nich przejechać (tylko coś trzeba wybrać) Taki pomysł nie jest zły, byle nie było za blisko :bigrazz: Zawsze też są znajomi, którzy zgrzytają zębami za ich nieodwiedzanie, więc to też jest pomysł. Ale... może coś innego?

Co by nie było - pod koniec tygodnia na moto i tak się wpakuję i pojadę w pizdu. Ale - z celem, jakimś, mniej jeszcze znanym, lecz nakreślonym, jest wygodniej.

 

Trasa może być długa. Na upartego spać dużo nie muszę.

 

Będę wdzięczny za fajny pomysł - podejrzany czy własny, ciekawy czy banalny, zrealizowany czy dopiero budowany od podstaw - każdy może być wskazówką. I coś z tego zbuduję.

 

Z góry dzięki :notworthy:

Edytowane przez Keryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keryn a może Słowacja?

2-3 dni zupelnie wystarczą,polecam szczegolnie miejscowosc Besenova,jakies 60 km od Zakopca,dojedziesz w jeden dzien,wymoczysz sie :biggrin: w goracych wodach,powinklujesz bo jest gdzie i wrócisz.Jak coś namiary na noclegi mam.

Chciałes propozycji to masz. :icon_mrgreen: znaj me dobre serce. :icon_razz:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Besenova,jakies 60 km od Zakopca, ...

 

O! Dzięki Motylu! :icon_biggrin:

590 km stąd - nieźle. Kierunek trochę jak do Klewek. Fajna okolica na miejscu, obejrzałem ich stronę, faktycznie jest gdzie wytrzęsiony tyłek wymoczyć a potem... :flesje:

Zastanawiałem się swoją drogą nad Czechami - i właściwie z "Besenowej", ze Słowacji, nadal mógłbym wrócić przez Czechy i jeszcze po drodze zajrzeć do tamtejszej legendarnej mekki motocyklistów.

 

No. Konkretna. Się mi podoba :icon_twisted:

Thanks!

 

Kusi mnie też zupełnie inny koncept (podpatrzony):

http://maps.google.com/maps/ms?hl=pl&ie=UT...c4901186d70&z=7

Podobno trasa przyjemna, taka solidna runda do Niemiaszków i nazad poprzez Pomorze mocno zachodnie.

 

Podobno świetnie też jedzie się stąd na Olsztyn, dalej na Giżycko a potem praktycznie wzdłuż pólnocnej granicy aż do Augustowa. Powrotna droga - to z tuzin opcji, z W-wą po drodze włącznie.

 

Sądzicie, warto?

Edytowane przez Keryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno świetnie też jedzie się stąd na Olsztyn, dalej na Giżycko a potem praktycznie wzdłuż pólnocnej granicy aż do Augustowa. Powrotna droga - to z tuzin opcji, z W-wą po drodze włącznie.

Sądzicie, warto?

 

Na weekend można uderzyć trasą Toruń-Kazimierz Dolny-Giżycko-Toruń. Przerobiłam, znam, polecam.

 

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weekend można uderzyć trasą Toruń-Kazimierz Dolny-Giżycko-Toruń. Przerobiłam, znam, polecam.

 

Którędy, coś takiego?:

http://maps.google.com/maps/ms?hl=pl&ie=UT...612dc0f68c6&z=7

Czy przez stolicę leciałaś?

 

Z dwoma noclegami wyszłoby świetnie - np. jeśli zacznę w piątek. Z jednym trochę będzie kombinowanie, bo w ciągu jednego dnia do Giżycka nie dotrę (750 km... dużo), więc trzeba paść na twarz gdzieś w pół drogi.

 

Kurna, podoba mi się. Dzięki :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którędy, coś takiego?:

http://maps.google.com/maps/ms?hl=pl&ie=UT...612dc0f68c6&z=7

Czy przez stolicę leciałaś?

 

Z dwoma noclegami wyszłoby świetnie - np. jeśli zacznę w piątek. Z jednym trochę będzie kombinowanie, bo w ciągu jednego dnia do Giżycka nie dotrę (750 km... dużo), więc trzeba paść na twarz gdzieś w pół drogi.

 

Kurna, podoba mi się. Dzięki :lalag:

 

no witam serdecznie leci ktoś do brna na sbk???? jesli tak i chcialby towarzystwa to chętnie sie przyłącze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam serdecznie leci ktoś do brna na sbk???? jesli tak i chcialby towarzystwa to chętnie sie przyłącze

 

Póki co przygotowuję się, by polecieć do Besenova. Czyli do Czech.

To wychodzi, że spokojnie możemy polecieć razem 3/4 drogi - a potem... się zobaczy.

 

Dogadamy na PW, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...