Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie wczoraj sobie pośmigałam z moim "drzewem" :biggrin: ,było zaje..ście,polecieliśmy sobie kawałek na Gdańsk,zostałam mistrzynią prostej(buahaha) :biggrin: fajnie się latało. :crossy:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja se byłem nad morzem, fajnie było tylko reszta ekipy zamulała :icon_evil: :wink:

 

ożesz ty łotrze tyle się na Ciebie naczekaliśmy, a to bo zakręty, a to bo się bałeś wyprzedzać, a to że ręce bolą... a Ty nam tak teraz :eek:

tak to się nie będziemy bawić, na następny raz zostajesz w domu i na drutach będzisz robił sweterki, (chociaż jakiś pożytek bo idzie Ci to szybciej niż jeżdżenie :icon_mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ożesz ty łotrze tyle się na Ciebie naczekaliśmy, a to bo zakręty, a to bo się bałeś wyprzedzać, a to że ręce bolą... a Ty nam tak teraz :eek:

tak to się nie będziemy bawić, na następny raz zostajesz w domu i na drutach będzisz robił sweterki, (chociaż jakiś pożytek bo idzie Ci to szybciej niż jeżdżenie :icon_mrgreen: )

 

Przepraszam, bedzie lepiej. Następnym razem jak bedziecie grzeczni to zabiore Was do Władka, albo nawet na Hel :icon_eek: proponuje następny wek. trzeba koRZystać z ostatnich ciepłych dni :lalag:

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Der Katy :bigrazz:

Kto Katował - było widać i SŁYCHAĆ. Myślałem że Ci zawory wylecą przez leonki.

Następnym razem wyjadę godzinkę później bo Bartez tak zapierdzielał ... Nawet dziadek na starej ukrainie przez moment na kole mu siedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umawianie się na Borki:

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=121708&st=20

 

Czyli nie mieszamy w tym temacie :D

 

 

:P Było- nie ma. :bigrazz:

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubi?em sie troch? :icon_evil:

 

Gdzie i o której mam by? :icon_question:

 

Tyson, spoko, trrzymamy si? pierwotnego planu.

Jakby co - call

 

Keryn, troch?...

 

... sama jecha?. Nie podoba si? - wypad :P

 

Wszystko jest znowu jasne i klarowne.

Podoba sie.

 

Nie bylo tematu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...