Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

D..a, nie kulig! :bigrazz: Spotkanie w knajpie i koniec. Kinga jedna się wysiliła i załatwiła :lalag: , więc bez gadania powtórka z rozrywki z ubiegłego roku :biggrin: .

Michał, rzuciłeś propozycje kuligu i innym "każesz" organizować, eeeeee...sanki to nie problem, ale cała infrastruktura - a ognisko, a procenty, a podwózka do chałupy po nocy towarzystwa? :bigrazz: Przychodź na browara i już:)

Do zobaczenia więc.

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kulig to ja moge na południe jechac :icon_mrgreen: a u nas?? little śnieg i jazda sankami po betonie, nieeee...juz nie ta zima co kilka lat temu :biggrin: Kaczmar chyba mam deya vu z poprzedniego roku odnośnie kuligu?? :icon_rolleyes:

 

 

do zobaczenia!! obecnośc wszystkich obowiązkowa :icon_twisted:

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, a może trzymałeś siekrę odwrotnie i trzonek pękł ??

Moje sanki skończyły żywot parę ładnych lat wstecz. W lasku " na skarpie " na III Rubinkowie jest tor saneczkowy. No i szedłem do odcinki ale nie wiem skąd - wyrosło przedemną drzewo. Dalej nie piszę bo wiadomo. Nie było co zbierać + wybity ząb który schował się w zaspie. Do zobaczenia na kulkach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie - trzonek penkl od zbyt duzych naprezen i kilku uderzen przypadkowych w pien drzewa.

Śnieg niby jest, ale nie za duzo - na kuligu nieuniknione byloby szorowanie plozami o piach, wiec musze przyznac racje wiekszosci :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ej, Buli nie szalej !! Nie tylko Ty masz GPS na palcu. Trzeba sobie jakoś radzić. Nie poddawaj się, walcz !!

Fakt, za kawalera to było dopiero życie....

 

 

taaa :bigrazz:

 

juz przestańcie narzekać- starsi ludzie podobno tak mają, ale bez przesady :cool: :biggrin:

 

 

ps. ja nie jade, bo mam korekcyjne ze środowiska i w-f (mam zaległości) :rolleyes:

 

pozatym co ja miałbym z Wami robić?? :wink: :icon_razz:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

żartowałem- bede :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...