Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pozdrawiam brać Toruńską

Ja jak na razie śmigam MZ etz 251 :biggrin: ale jak byście planowali jakiś bliski wypadzik, to z chęcią się zintegruję...w miarę możliwości "przecinaka" :)

mam nadzieję, ze już następny sezon będę mógł inaugurować czymś większym :banghead:

pozdro

Edytowane przez tas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest taki plan żeby forumowicze w miare własnych możliwości zarezerwowali sobie weekend 11-13 lipca w celu odbycia oszałamiającej podróży w okoloce Zbiczna na pojezierzu brodnickim.

W planie:

- :biggrin:

- spanie w namiotach :biggrin:

- picie piwska :biggrin:

- hałasowanie po nocach ;)

- szczelanie z tłumników i z gumy balonowej :biggrin:

- i-co-komu-jeszcze-do-łba-szczeli :banghead:

koszt za pole, poniżej granicy opłacalności poruszenia tematu

koszt piwska itp. wprostproporcjonalnie zależny od pojemności brzucha i wytrzymałości głowy.

W okolicy jest fajna knajpa w której da się popląsać w razie potrzeby, a nawet coś zjeść,

St@f donosi również, że jest tam gdzieś stawik zarybiany w którym nawet ja (absolutne beztalencie w kwestii łowiectwa wodnego) złepie sobie rybke na kolacje.

Polecam i zaprzaszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. :) Poszukuję ludzi z Torunia,lub okolic lubiących dłuższe lub krótsze wypady na swoim ukochanym MOTO :wink: Jak widzicie na forum Bydgoszcz już działa i chwała im za to.Czekam na wszystkie Posty.Pozdrawiam :banghead: .

ja kolego jestem chetny na taki wypad np w ten wekend jestem z bydgoszczy krotrzy wypad czy dluszy bez roznicy czekam na imfo pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki plan żeby forumowicze w miare własnych możliwości zarezerwowali sobie weekend 11-13 lipca w celu odbycia oszałamiającej podróży w okoloce Zbiczna na pojezierzu brodnickim.

W planie:

- :crossy:

- spanie w namiotach :eek:

- picie piwska :D

- hałasowanie po nocach :buttrock:

- szczelanie z tłumników i z gumy balonowej :evil:

- i-co-komu-jeszcze-do-łba-szczeli :)

koszt za pole, poniżej granicy opłacalności poruszenia tematu

koszt piwska itp. wprostproporcjonalnie zależny od pojemności brzucha i wytrzymałości głowy.

W okolicy jest fajna knajpa w której da się popląsać w razie potrzeby, a nawet coś zjeść,

St@f donosi również, że jest tam gdzieś stawik zarybiany w którym nawet ja (absolutne beztalencie w kwestii łowiectwa wodnego) złepie sobie rybke na kolacje.

Polecam i zaprzaszam

Zgłaszam pytanie:

po pierwsze primo: czy tradycji zadość się stanie i są przewidziane inne atrakcje tj. nabywanie zapiekanek o godz. 4 nad ranem za zupełną darmoche

po drugie primo: nabywanie lodów prosto z lodówki również o ww. godzinie, jak również za free

po trzecie primo: rzucanie kulami bilardowymi do rzeki tudzież głazami..

:lalag:

Wtajemniczeni wiedzą o co choo .

Ps. jak będzie tak gorąco jak rok temu to nie jadę ;)

(joke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam pytanie:

po pierwsze primo: czy tradycji zadość się stanie i są przewidziane inne atrakcje tj. nabywanie zapiekanek o godz. 4 nad ranem za zupełną darmoche

po drugie primo: nabywanie lodów prosto z lodówki również o ww. godzinie, jak również za free

po trzecie primo: rzucanie kulami bilardowymi do rzeki tudzież głazami..

:buttrock:

Wtajemniczeni wiedzą o co choo .

Ps. jak będzie tak gorąco jak rok temu to nie jadę :lalag:

(joke)

 

a o tłumikach zapomniałeś?? rasowanie ZZRa o 5 rano :)

 

ja sie pisze na to przedsięwzięcie ale jade golfem- ma kilme i w ogóle fajniej i wygodniej- muzyczka tyrlityrli i takie tam... ;)

 

Psy: niewiem co moja piękna szkoła wymyśłi..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o tłumikach zapomniałeś?? rasowanie ZZRa o 5 rano :icon_mrgreen:

 

ja sie pisze na to przedsięwzięcie ale jade golfem- ma kilme i w ogóle fajniej i wygodniej- muzyczka tyrlityrli i takie tam... :icon_twisted:

 

Psy: niewiem co moja piękna szkoła wymyśłi..........

 

ino dresa nie zapomnij, a no i oczywiście sandałów i skarpetek, bo może być gorąco :icon_mrgreen:

 

a no i 12 ego czyli w sobotę jest inscenizacja pod Grunwaldem, można wyskoczyć

 

link do mapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...