Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No moze 10 to przesada :) ...ale bede w kontakcie z Bartezem to się postaramy zajechac do Piernikowa...

Milelismy się na jutro na jakies jedzonko małe ustawić to może je zjemy w CT...:-)

Pozdr.

 

cholender oczywiści przeczytałem to jak już jadłem obiad, mimo to oczywiście zapraszam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliza, chyba trza pomyśleć o jakichś kopertach pod biurowcem dla 2oo albo numerowane miejsca pod portiernią ;) , trzy już na pewno zaklepane by były dla nas :) (a wszyssstkie niebiewskie... ;) )

 

pozdrawiam

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wczoraj ładną traske zrobiłem z plecaczkiem...wilczy szaniec(była kwatera Hitlera) 7km od Kętrzyna, droga ok,miejscami koleiny i remonty..ale krajobraz...jeziora.. lasy...wszystko wynagradza... polecam ...z Chełmzy licznik wybił 270km w jedna strone..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja długiego wekendu nie mam, ale termin na wyjazd mi pasuje. Wątpie aby znaczne grono osób miało wolne od czwartku do niedzieli- to byłoby zbyt piękne :icon_razz: wiec moglibysmy wyruszyć 24 w sobote i wrócić w niedziele- to jest jedna opcja, a druga - jednodniowa sobota lub niedziela, mazury nie są daleko...chyba, że nad morze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz na morzem, to może skorzystaj z okazji w sobotę:

 

http://motormax.pl/?dzial=1&nr=409 :bigrazz:

 

Warto się zastanowić, bo okazja fajna...Ja prawdopodobnie jadę do Wawy na Buella, oby czasowo się udało :icon_eek: choć się juz zapisałam.

 

A czy ktoś w ogóle bierze udział w "karawanie" w Wilmacie w przyszłym tygodniu?

 

p.s. ktoś dzisiaj wieczorem może coś? :cool: :)

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba nie jestem w temacie... Jakaś karawana z wielbłądami ?? :icon_mrgreen:

 

Z innej beczki - Wystawiłem fajera na allegro. Jak jest ktoś zainteresowany,to zapraszam do współpracy. Trochę szkoda bo ładny, ale cóż począć. Szukam czegoś wygodniejszego na moje centymetry :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...