Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszam wszem i wobec że w sobotę jadę zobaczyć mojego przyszłego FAZERA 600. Piękny moto z 2006 roku.

 

Gratuluję!!!!!

 

 

Komu gratulujesz? :biggrin:

Sobie? :) :lalag: :wink:

 

W takim razie, ja też gratuluje oglądania Fazerka :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

i ja gratuluje wszystkim zmieniajacym motorki z koncem sezonu.. tak zeby w nowy 2008 wejsc albo moze raczej wjechac na nowym :icon_question:

na pocieszenie i otarcie lez gratuluje stalosci w uczuciach calej reszcie (rowniez i sobie) nie zmieniajacym swoich motorkow i zycze duzo przyjemnosci 4all za kilka miesiecy.. :biggrin:

 

Pzdrwm,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak....Podziękowania dla rzecznika prasowego na niebieskim erłanie, bo właściwie moto zostało wskazane przez niego :icon_mrgreen: , więc decyzja była raczej szybka :D miał być gixer 600, ale myślałam,że jak już, to dopiero wiossną...Cóż, decyzja chwili i nie żałuję wcale a wcale i cieszę się cholernie.

Moja fajna popierdółka, czyli GS - poszła wczoraj do nowego właściciela. A teraz czekam na R6, bo w garażu jeszcze nie mam, ale w tym tygodniu trafi - i wielce prawdopodobne, że tam materac będzie potrzebny :biggrin:

 

(Kasia, dziękuję, pewnie, że poprzesyłam! )

:clap: :clap: :clap: :clap: Nasze gratulacje!!! pozdrawiamy Sławek i Emila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde 2oo jesst fajne (ekologicznego roweru nie wliczam) i koniec :clap: A jak ktoś się nie zgadza, to....no :icon_mrgreen: :)

 

Dzięki za gratki (eRszóteczka w garażu,ale spać chyba nie będzie jeszcze snem zimowym i sprawiedliwym, po dzisiaj wiem, że nie czass, jeszcze pooddycha tego roku (rzecznik prasowy - porównanie czeka :icon_mrgreen: ) :) i serdeczne gratulacje tym, co zakupili/pozmieniali/mają zamiar :clap:

 

Emilia&Sławek - miło Was widzieć tutaj (pewnie Mariusz Was "przytargał" :clap: )

 

A tym, co chcą sprzedać - trzeba zrobić dobry PR albo kolektywnie interes-komis założyć i się uda :wink:

 

 

 

pozdrawiam

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...