Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja się dziś troszkę przejechałem między innymi zrobić kontrolę, no i stwierdzam że Hondzia jest zblokowana :) mam nadzieję że da się to jakoś naprawić, ale fakt pogoda prze wypas :buttrock:

Edytowane przez Wiroś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja się dziś troszkę przejechałem między innymi zrobić kontrolę, no i stwierdzam że Hondzia jest zblokowana :rolleyes: mam nadzieję że da się to jakoś naprawić, ale fakt pogoda prze wypas :P

 

to ile poszła Vmax?? :P

 

a z prądem wszystko oki?

 

 

dobra a jakie plany na JUTRO??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyka :banghead:

Ludziska potrzebuję pomocy !! :)

Czy macie jakąś szkołę jazdy do polecenia z Torunia oczywiście, dobrą, rzetelną, no i taką która troszkę potrafi przymknąć oko na niektóre sprawy?? :crossy:

Bo niestety czeka mnie ponowne robienie kursu i chcę jakąś dobrą szkołę, a jest tego w Toronto mnóstwo....

Czekam na propozycje

Buziaki 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyka :crossy:

Ludziska potrzebuję pomocy !! :icon_biggrin:

Czy macie jakąś szkołę jazdy do polecenia z Torunia oczywiście, dobrą, rzetelną, no i taką która troszkę potrafi przymknąć oko na niektóre sprawy?? :evil:

Bo niestety czeka mnie ponowne robienie kursu i chcę jakąś dobrą szkołę, a jest tego w Toronto mnóstwo....

Czekam na propozycje

Buziaki 4 all

Ja zdawałam w auto moto i jestem zadowolona,uczył mnie martinez-zdecydowanie polecam :buttrock:

A co sie stało ze masz powtórke?

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie donoszę, iż nasza jedyna w swoim rodzaju Pani Grass,

ma w garażu nową MASZYNĘ... :) :D :rolleyes:

Co to za cudo???

Teraz chwila niepewności... Taram, Taram...

 

Piękna, niebieściutka i bardzo fajniutka R6 :clap:

 

Grassowa jest bardzo "nieśmiała" i skromna, więc ośmieliłem się oznajmić to światu za Nią. :buttrock:

Oczywiście bardzo wskazane są gratulacje, na które czeka z niecierpliwością.

 

Szczerze gratuluje i życzę przyjemnego użytkowania :crossy:

Czekamy na 77.777

 

P.S. Jeśli ktoś ma jakiś miękki materac, to Grassowa chętnie przyjmie. Spanie w garażu będzie przyjemniejsze :flesje:

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak....Podziękowania dla rzecznika prasowego na niebieskim erłanie, bo właściwie moto zostało wskazane przez niego :) , więc decyzja była raczej szybka :crossy: miał być gixer 600, ale myślałam,że jak już, to dopiero wiossną...Cóż, decyzja chwili i nie żałuję wcale a wcale i cieszę się cholernie.

Moja fajna popierdółka, czyli GS - poszła wczoraj do nowego właściciela. A teraz czekam na R6, bo w garażu jeszcze nie mam, ale w tym tygodniu trafi - i wielce prawdopodobne, że tam materac będzie potrzebny ;)

 

(Kasia, dziękuję, pewnie, że poprzesyłam! )

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja fajna popierdółka, czyli GS - poszła wczoraj do nowego właściciela. A teraz czekam na R6, bo w garażu jeszcze nie mam, ale w tym tygodniu trafi - i wielce prawdopodobne, że tam materac będzie potrzebny :biggrin:

 

 

Hmm... Musisz odświeżyć profil ;) :crossy: :biggrin:

Bo Masz nadal GSa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałam w auto moto i jestem zadowolona,uczył mnie martinez-zdecydowanie polecam :P

A co sie stało ze masz powtórke?

 

Oczywiście Martinez :cool:

 

 

No tak....Podziękowania dla rzecznika prasowego na niebieskim erłanie, bo właściwie moto zostało wskazane przez niego :bigrazz: , więc decyzja była raczej szybka ;) miał być gixer 600, ale myślałam,że jak już, to dopiero wiossną...Cóż, decyzja chwili i nie żałuję wcale a wcale i cieszę się cholernie.

Moja fajna popierdółka, czyli GS - poszła wczoraj do nowego właściciela. A teraz czekam na R6, bo w garażu jeszcze nie mam, ale w tym tygodniu trafi - i wielce prawdopodobne, że tam materac będzie potrzebny :bigrazz:

 

(Kasia, dziękuję, pewnie, że poprzesyłam! )

 

No No Moje i Goyi gratulacje. Fajki zostawiłaś w fiemie,czekają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...