Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

;) hmmmm no no no widzę, że wyjazd szykuje sie na całego, z racji że moje moto nie rejestrowane, a ja wracam na ten week z Katowic, zanoszę sie z zapytaniem o wolne miejsce dla plecaczka? :crossy: :notworthy: :biggrin:

dokładam do zupy

:biggrin: i stawiam browarka :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak rano o 5.30 jadę na moto do pracy to są max 3'C i jakoś żyje. A jeśli chodzi o ten Malbork to ja osobiście bardziej wolę jeździć a nie zwiedzać poraz któryś ten sam zamek. Traska jest śliczna bo asfalcik świeży i dużo zakrętów.:-) Asia ja chyba będę sam jechał to jeżeli nie pogardzisz starym imbrykiem to masz u mnie miejsce.

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak rano o 5.30 jadę na moto do pracy to są max 3'C i jakoś żyje. A jeśli chodzi o ten Malbork to ja osobiście bardziej wolę jeździć a nie zwiedzać poraz któryś ten sam zamek. Traska jest śliczna bo asfalcik świeży i dużo zakrętów.:-) Asia ja chyba będę sam jechał to jeżeli nie pogardzisz starym imbrykiem to masz u mnie miejsce.

 

 

 

Oki Tomala, dzięki więc jadę z Tobą, jak sie cała sytuacja wyklaruje i bedzie wiadomo co i jak to się zdzwonimy dobra?....tylko pamiętaj o mnie :crossy: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pod namiot się nie wybieram. Wiem że ninja musi być twardy ale tym razem wymiękam ale nie dlatego że ma być zimno ale jak żona się dowie o tym pomyśle to mi opony poprzebija. Nadal myślę że traska do Malborka to dobry pomysł a na zamek nie trzeba wchodzić bo pewnie każdy już był po trzy razy ale dobrą pizzę to bym wciągnął.

wymiękasz?? :) gdyby wieksza grupa osób sie pisala na ten wypad to ja tez,a jesli moj facet bedzie robil problem to wezme go ze sobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w sobote jest ktos chetny smignac w dowolnie obranym kierunku ??

Jak nic konkretnego nie wypali to ja sie pisze zeby jechac gdziekolwiek,bo same cieniasy tu na forum haha :-P

 

 

Kinga ja nigdy nie wymiękam :-P.

Dobra dobra zobaczymy :D..a do Malborka to jedziesz z Asia napewno?

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu sie potworzyły jakieś dzikie pary i wyliczanki?? ;)

 

ja tam moge tez kogoś zabrać.......... :) baaa moge nawet wypożyczyć komuś zygzaka ;) :biggrin:

 

 

a i tak znając życie pojedze jedna 2 osoby(a bo to wieje , a bo to zimno i takie tam pierdoły.........

 

ps dzis rano było 10 stC powyżej zera!

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo tak gadać to można do weekendu i rzeczywiście pojedzie jedna-dwie osoby ;)

Nie ma co kombinowac z wyjazdem na sobotę/niedzielę, bo to rzeczywiście ma marne szanse powodzenia - za późno, jak dotąd nikt nie podał propozycji konkretnego miejsca, gdzie ewentualnie ten nocleg miałby być, nieważne juz czy namiot, czy domki :icon_biggrin: Poza tym niektórzy mają rodzinę i trudno się wyrwać nagle na dwa dni. Na zimę godny polecenia dla twardzieli Zlot Słoni w Twierdzy Boyen, a na razie mamy jesień i weekend do pojeżdżenia :lalag:

 

Większości pasuje niedziela (Ruleś - nie możesz czegoś wykombinować??) Godzina jaka większości odpowiada? 10.30 11.00? 11.30? Malbork jest ok, pod warunkiem, że rzeczywiście bez zwiedzania i może tam zdecyduje się, jak z czasem i można nad morze się bujnąć (polecam rybkę w Spatifie w Sopocie, tylko zawsze mam problem, w którą uliczkę wjechać, żeby tam trafić bezpośrednio i motocykle nad samym morzem można postawić..to znaczy nie można, ale się stawia :icon_twisted: , jak ktoś chce, to może i do samego morza... :bigrazz: ). Tylko trzeba pamiętać, że pewnie powrót "jedynką", a rozkopana dość....

A jeżeli wystarczy nam Malbork to i tak będzie ok :) No więc?

 

 

A co do soboty - to jeżeli ktoś ma propozycję jakiejś niezobowiązującej bliższej trasy - pisać (ale od razu najlepiej z godziną i bliżej określonym miejscem docelowym, konkrety, bo tak chyba najprosciej będzie, czyż nie?), a jak ktoś ma czas, to niech się określa i deklaruje :)

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...