Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W przyszłym tygodniu planuję wybrać się do Gdańska pod namiot na parę dni. Jeszcze nie wiem gdzie nocleg i dokładnie kiedy jadę. Może macie gdzieś sprawdzone pola namiotowe, bądź tanie noclegi? Może ktoś z Was planuje podobną wyprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W przyszłym tygodniu planuję wybrać się do Gdańska pod namiot na parę dni. Jeszcze nie wiem gdzie nocleg i dokładnie kiedy jadę. Może macie gdzieś sprawdzone pola namiotowe, bądź tanie noclegi? Może ktoś z Was planuje podobną wyprawę?

 

Córka właśnie wróciła spod namiotu. Znalazły pole w Gdańsku-Stogi ul. Wydmy. 150 m do plaży. Za namiot biorą 15 PLN za dobę. Sanitariaty, pralnia - standard. Są też tam domki, ale nie wie po ile, zresztą pewnie wszystkie zarezerwowane miesiąc naprzód. Córka mówi, że zatrzymywało się tam sporo motocykli z całej Europy ale tylko na dobę lub dwie....

Ja ostanie pięć dni urlopu poświęcam na siedzenie w garażu i szlifowanie kopyta gipsowego, z którego ma powstać epoksydowy zadupek a'la cafe racer.

Miłego wypoczynku życzę :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II MOTOPARTY BYDGOSZCZ

17 - 19 sierpnia 2007 roku kto leci?

 

Michał wiec jak się umawiamy na czwartek, bo ja nie byłam nigdy na takim spotkaniu a nie wiem jak tam trafić. Ja dzisiaj po pracy jadę do Szczecina po moją hondzie i w czwartek już będę, więc pisz co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka właśnie wróciła spod namiotu.

Dzięki. Też myślałem o tym kurorcie. Trafiłem na niego jakoś w sieci. Nie wiem tylko jak się da zapakować namiot i dwa śpiwory na bandziora bez kufrów:)

 

II MOTOPARTY BYDGOSZCZ

17 - 19 sierpnia 2007 roku kto leci?

Ja bym chętnie pofrunął.

 

Tak swoją drogą to trochę motocykli dzisiaj w CCH zawitało. Głównie Bydgoszcz. Serdecznie zapraszamy:)

Edytowane przez kalosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II MOTOPARTY BYDGOSZCZ

17 - 19 sierpnia 2007 roku kto leci?

 

Michał wiec jak się umawiamy na czwartek, bo ja nie byłam nigdy na takim spotkaniu a nie wiem jak tam trafić. Ja dzisiaj po pracy jadę do Szczecina po moją hondzie i w czwartek już będę, więc pisz co i jak.

Jak tylko dowiem sie co i jak puszcze wiadomosc na GG lub SMS, mam nadzieje ze wrocilas wczoraj bezpiecznie - pogode mialas do pozazdroszczenia, zwlaszcza jak na ten sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz z Torunia obwodnica przez Solec - nr 10, skrecasz na remontowanym skrzyzowaniu na Inowroclaw, przejezdzasz przez Brzoze i zaraz za nia jest tabliczka w lewo Piecki 4. Jedziesz ta droga do konca - jest tylko jedna asfaltowa i akurat asfalt konczy sie przy bramie zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...