Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro motocyklisci byli zaproszeni kameralnie w scislym tylko gronie i nikt nic nie napisal nawet ze jedzie to nie bylo sensu sie wpraszac. To przeciez wlasciciel imprezy decyduje o tym kogo chce zaprosic a nam nic do tego.

Z tego co wiem to zaanonsowałeś swoje przybycie Markowi telefonicznie ale sie nie zjawiłeś.

 

 

Serdeczne wspolczucia dla kolegi - ja chyba osobiscie go nie znalem.

 

Poznałeś go w Browarnej jak przyjechali chłopaki z Bractwa Suzuki do Toronto.

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo parad.....

 

Znajomi motocylkiści maja ślub i chcieli by jak najwiekszej parady motocylkowej. Troche motocykli/stów juz jest chętnych- ale jednak troche mało. A wiec jesli jak ktoś ma ochote i czas to zapraszam/my.

 

Chełmno, godzina 16 ul Dworcowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz godziny napisz datę i adres to będzie więcej chętnych!!!!!!!!! :bigrazz:

 

w tę sobote tj 4 sierpnia

 

Ul Dworcowa dokładnego nr nieznam- to jest przy kościele obok dworca pks

bedzie widać bo to jest 2 metry od głównej ulicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się wkońcu pourlopować więc wybieramy się na bardzo luźny wypad za południową granicę, w zasadzie na dzień dzisiejszy jedyny obrany punkt docelowy to Praga gdzie chcielibyśmy zostać na noc do 15.08 potem zobaczymy, generalnie planujemy się pokręcić po Czechach i Słowacji. Zabieramy namioty i zamierzamy raczej z nich kożystać :icon_mrgreen: . Akutalnie napewno jadę ja (z Torunia) i mój kumpel z Wrocławia na GSX-R, prawdopodobnie też kolega z Wrocka na Bandicie.

Generalnie wyjazd ma być luźny i przyjemny, czyli :icon_razz: i :icon_razz:

Zapraszam jeżeli ktoś chciałby się przyłączyć

 

 

AAAA jeszcze termin 14 - 19 sierpnia

Edytowane przez Wiroś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo parad.....

 

Znajomi motocylkiści maja ślub i chcieli by jak najwiekszej parady motocylkowej. Troche motocykli/stów juz jest chętnych- ale jednak troche mało. A wiec jesli jak ktoś ma ochote i czas to zapraszam/my.

 

Chełmno, godzina 16 ul Dworcowa

 

do chelmna nawet silnik sie nie rozgrzeje (rzut beretem)

wiec jak tylko nie bede w pracy

parada bedzie wieksza o moja maszynke

 

pozdr 3m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o gs 500 bo chcę kupić rocznik 2004/2006 ?

 

No cóż życzę wszystkim udanego weekendu, Alexowi wypoczynku. Mam nadzieję ze poprawi się pogoda i wreszcie ktoś wybierze się na kartodrom. A jak nie to i tak sama polecę. Spadam na Katowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o gs 500 bo chcę kupić rocznik 2004/2006 ?

 

Witam.I odrazu z grubej rury- DARUJ SOBIE wszystkiej masci 500ki.Kogo znam ,a nawet kobitki po roku szukają czegos minimum 600. Pięcsetka nadaje się tylko przewaznie dla nowicjuszy lub mało wymagających ,a Ty taką nie jesteś.Uwierz mi,Twoja 125tka nie odbiega znacznie ani przyśpieszeniu ,ani v-max od 500ki.Poza tym przeważnie wszystkie mają 2 gary , a ich odgłosy pracy nie przyprawiają o zachwyt, takie sobie pyr,pyr.Oj chyba naraziłem się komuś,sorki ale to kwestia gustu. pozdrawiam

Edytowane przez Darek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...