Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może jakieś wianki...

 

 

Ps. alterego prześlij mi moją fotkę z flaszkami w oryginalnej rozdzielczości na [email protected]

 

Ps. czy mamy jakiś znajomy serwer gdzie takie fotki możnaby byłu umieszczać dla forumowiczów?

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakieś wianki...

Ps. alterego prześlij mi moją fotkę z flaszkami w oryginalnej rozdzielczości na [email protected]

 

Ps. czy mamy jakiś znajomy serwer gdzie takie fotki możnaby byłu umieszczać dla forumowiczów?

 

RomanS! Nie ma sprawy, ale dziś nie mam dostępu do domowego komputera. Obiecuję zrobić to jutro do południa. Co do serwera - to dysponuję takim do trzymania archiwum mojej strony. Jak chcecie to cały album z wesela Tomków mogę tam zamieścić w oryginalnej rozdzielczości i udostępnić, ew. tylko wybrane zdjęcia dla chętnych...Ale wszystko jutro - dziś pracuję do godz. 2.00 albo dłużej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

no to sie pochwale bo juz wytrzymac nie moge...Wlasnie dobiega konca upgrade Biedrony - Biedrona II w gazaru.. banan mi z buzi nie schodzi - az boli :icon_rolleyes:) jesli chcesz obejrzec zdjecia klikaj na link w podpisie..

 

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no to sie pochwale bo juz wytrzymac nie moge...

 

O W MORDĘ!! :eek: :clap: :icon_mrgreen: :P

 

Ta owiewka przypomina mi trochę dziób F-16... No takim sprzętem to możesz w każdą podróż życia wyruszać. Nie dziwię się, że banan ci z gęby nie schodzi no i gratuluję!!!!

 

P.S. Dasz się karnąć na torze kartingowym? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknijcie na ten link,zapozyczylem go od kolegi ,gdyz zrobil na mnie niezle wrazenie, lecz nie wiadomo czy zwiazane z euforia czy tez z rozsadkiem ....

 

 

w kazdym badz razie niezle kozaczy...co ?!

http://www.youtube.com/watch?v=VwmTnetXOJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...