Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podzielam Twoje slowa kolego,taki wypad bardzo by sie przydal, trzeba bedzie go rozkminic z reszta osob,co Ty na to ??

Jak zakonczyl sie wasz dzien ?jechaliscie jeszcze do tego koleszki na ranczo ???

Moj prawie zakonczyl sie slizgiem,kola mi zblokowalo jak zalapalem piasku podczas hamowania przed wlasnym blokiem i lecialem jak wariat walczac z kierownica, na szczescie udalo mi sie wybrnac,coz tylko na jedna noge kuleje.

Trzymaj sie i dziekowa za wypad !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzielam Twoje slowa kolego,taki wypad bardzo by sie przydal, trzeba bedzie go rozkminic z reszta osob,co Ty na to ??

Jak zakonczyl sie wasz dzien ?jechaliscie jeszcze do tego koleszki na ranczo ???

Moj prawie zakonczyl sie slizgiem,kola mi zblokowalo jak zalapalem piasku podczas hamowania przed wlasnym blokiem i lecialem jak wariat walczac z kierownica, na szczescie udalo mi sie wybrnac,coz tylko na jedna noge kuleje.

Trzymaj sie i dziekowa za wypad !!!

Jak tak dalej pójdzie to długo nie pojeździsz. Jeśli chcesz z nami jeździć to musisz zastosować sie do zasad panujących w grupie bo stwarzasz zagrożenie dla siebie a co ważniejsze dla innych.Cała grupa dostosowuje się do najsłabszego motocykla i jedzie równo szachownicą.Mam nadzieje że wyciagniesz z tego wnioski i nie obrazisz się że ktos Ci zwraca uwagę.A jak chcesz sobie poszaleć to jedź na tor do Bydzi i pochasaj sobie Kawą tak długo jak uda Ci się wytrzymać.Pozdrawiam.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GośćBartas_*

dzisiaj na Helu wypatrzylem GSa RomanSa. Szkoda ze sie jakos nie zgralismy zeby razem posmigac. Jutro ludzie z m3m smigaja pojezdzic po Kaszubach, jak sie uda to tam tez zawitam zamiast uczyc sie na poniedzialkowy egzmain :) Pozdro z wybrzeza- Bartas :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj na Helu wypatrzylem GSa RomanSa. Szkoda ze sie jakos nie zgralismy zeby razem posmigac. Jutro ludzie z m3m smigaja pojezdzic po Kaszubach, jak sie uda to tam tez zawitam zamiast uczyc sie na poniedzialkowy egzmain :icon_razz: Pozdro z wybrzeza- Bartas :buttrock:

Pozdrowienia z Chełmży.Trzymaj się i wracaj szybko.Widzimy się w sobotę. :icon_razz:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka.

Stosowna nagana ustna Panie Tomku, tak ostatnio myslalem choc krotko lecz tresciwie nad moja jazda,i poza rykiem silnika i szybkiej jazdy nie niesie ona nic przyjemnego a na pewno bezpiecznego...

hmm... moze ta noc taka sentymentalna:)

Troche w tylek dostalem kustykalem przez kilka dnia i tak na prawde to dzis rozruszalem noge choc jeszcze nie do konca...

Nie mam stosownosci sie obrazac lecz sluchac raczej, well, mam nadzieje ze 16 a bedzie to sobota jestem i skladam wielkie gratulacje na wasze rece... ale czy wy wszystko przemysleliscie :icon_biggrin: wiesz ze zartuje , hihih .

Trzymaj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...