Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najblizszy weekend jest motobajzel w Łodzi ktos sie wybiera ?

Podczas rozpoczecia sezonu ukradziono mi korek zb. wyrownawczego chlodnicy, poszukam moze gdzies na bajzlu cos takiego bedzie.

Napisz darek gdzie byliscie dokladnie w niedziele. Ja bym sie chetnie wybral ale nie wiedzialem ze cos jest.

Mialem motocykl na dlugi weekend a teraz znow w warsztacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny wypadzik można zaliczyc do b.udanych.Proponuje zastanowic sie nad kolejnym wekendem,pogoda ma się klarowac,więc czekam niecierpliwie na Wasze propozycje.Mimo że wczoraj przyjechałem z lekko odbitym tyłkiem ,to juz mie korci do następnej wyprawy.

Mnie tam zad nie boli ;-). W weekend zrobiłem prawie 700 km i keta ciągnie się już po asfalcie więc najpierw wymiana zestawu napędowego a potem planowanie wyjazdu.

A wypadzik niedzielny super.Świetna droga powrotna.Dużo nowego asfalciku ;-).

Z resztą w takim towarzystwie wycieczka nad morze musiała się udać.

Pozdrawiam.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzowie kiery i zwijacze asfaltu, jest temat imprezy 26 maja w Grudziądzu. Proponuje pojechać.

za dejwidem cytujem:

Wysłany: 2007-05-01, 19:18 OGNICHO MOTOCYKLOWE 26 MAJA GRUDZIĄDZ a wesoło a zabawa

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Witam serdecznie wszystkich motórzystów.

 

Chcielimy zaprosic wszystkich posiadaczy i miłosników motórów na 2 ognicho motocyklowe . impreza odbedzie sie 26 maja nad jeziorem tarpińskim w Grudziądzu.

w programi koncerty 3 kapel (rock, metal blues) konkusy i takie tam.....

 

Wiazd 5zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na pokrycie kosztów organizacji ( to nie jest impreza zarobkowa!!!!)

 

 

kierujcie sie na McDonalda- od 14 w sobote co jakąś chwile bedziemy odbierac motórzystów.

 

 

( piwo 3zł na terenie imprezy jedzenie po taniości:)

 

 

KOntakt Dawid 505 675 703 ( mozecie wysyłac smsy z zapowiedziamy przybycia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

bardzo chetnie do was dolacze o ile mi na to pozwolicie ale to dopiero jak kupie sobie cos wiekszego bo mz etz 251 ciagnac sie za wami to mi sie nie widzi :) tak wogule to mieszkam pomiedzy bydgoszcza a toruniem (Toporzysko) czyli mam do torunia okolo 25km ;) pozdrawiam Waldas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bardzo chetnie do was dolacze o ile mi na to pozwolicie ale to dopiero jak kupie sobie cos wiekszego bo mz etz 251 ciagnac sie za wami to mi sie nie widzi ;) ...

Ja w tym nic złego nie widzę. Sam moim "cafe racerem" rozwijam max. 100 km/h :)

W czasie jazdy rozmów się nie prowadzi, więc można jechać nieco z tyłu a jak już dojedziesz ostatni na miejsce to jakie masz wejście - wszystkie oczy zwrócone na ciebie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek ale paskudna fotka ! Nada sie na wybory mistera ..

Alterego na obecnym sprzecie jezdzi znacznie wolniej niz ja kiedys ETZ 251. Codziennie przejezdzam przez Toporzysko wiec powinienes kiedys mnie zaprosic na chwile. Do Fordonu masz niecale 15 km wiec przyjedz w ktorys czwartek.

W ten weekend co jest Grudziadz mamy zaproszenie od Arnolda do Pily wiec jest dylemat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym zaproszeniem nie ma problemu :( a z przyjazdem do torunia troche jest, etka obecnie przezywa generalny remont ;) ale jak juz ja naprawie albo kupie cos innego to oczywiscie ze tam sie pojawie :)

pozdrawiam Waldas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dla mnie ten weekend odpada...dziecko ma komunie.. i to 1sza..

Ale 26.05 - czemu nie !!! Grudziadz tyz piknie...nie wiem czy przypadkiem nie bylem u nich rok temu - troche sie wprosilem bo to byla pivatna impreza ale ludzie nadzwyczaj mili chleb ze smalcem (mniamm) mieli i dostalem od niejakiej Dominiki (lat 8) swoja pierwsza biedronke :banghead: ach co za czasy...

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam zad nie boli ;-). W weekend zrobiłem prawie 700 km i keta ciągnie się już po asfalcie więc najpierw wymiana zestawu napędowego a potem planowanie wyjazdu.

A wypadzik niedzielny super.Świetna droga powrotna.Dużo nowego asfalciku ;-).

Z resztą w takim towarzystwie wycieczka nad morze musiała się udać.

Pozdrawiam.

 

 

Tomek ale i tak przegrałeś zakład bo nie wymoczyłeś tego i owego w Bałtyku ;) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ale i tak przegrałeś zakład bo nie wymoczyłeś tego i owego w Bałtyku :wink: :icon_mrgreen:

 

pewno sie wstydził albo bał, albo woda była za zimna...

 

a tak pozatym było fajno bardzo- czekam na dalsze propozycje..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...