Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

'ZAKOŃCZENIE SEZONU BYDGOSZCZ 2006'

 

16 września ( sobota ) 2006 r. od godz. 11.00 zapraszam MOTOCYKLISTÓW na regionalne zakończenie sezonu motocyklowego i spotkanie przy grillu z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Bożenkowie.

Miejsce zbiórki - plac przed gmachem Telewizji Polskiej - ul. Kujawska 7 - godz. 11.00

 

Plan spotkania:

- Godz. 11.00 - 12.00 - zbiórka motocyklistów na placu przed gmachem telewizji

- Godz. 12.00 - przejazd ( pod eskortą Policji ) ulicami Bydgoszczy do Domu Pomocy Społecznej w Bożenkowie

 

W programie spotkania z pensjonariuszami m. in.:

*grill przy muzyce biesiadnej

*grochówka

 

Organizator:

Zbigniew Ginter

tel. 602 115 901 lub 880 269 995

 

Sponsorzy:

- Best Bike Sp. z o.o.

- Japan Bike

- Yamaha P.W. UNI-CAR S.A.

- MKD STAL - TECHNIKA

- PROSIACZEK Sp. z o.o. Kraplewice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czasu pozostalo niewiele a my jeszcze nie wiemy jak sie spotkamy.

Bartka sprobuje namierzyc po rejestracji:

CNZ M527 -

Moj moto ma blache

CB 1214

Ja przypinam sobie zwykle identyfikator z emblematem forumowym, ale sie jeszcze nie zdarzylo aby ktos mnie dzieki temu zidentyfikowal

Podczas spamowania na forum wszystko wydaje sie proste ale na miejscu nie mysli sie juz tak o spotkaniu.

Mozna tez zadzwonic na kom 504 345 509 - jest nas 4 chetnych, Tomek z Chelmzy takze bedzie wiec spotkanie forumowiczow byloby bardzo liczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zezon podobno zakończony, ale nie dla mnie.Pogoda świetna ,więc jazda.!!!To co dzisiaj widziałem to szok .Jade sobie od Zosi i Zbyszka jakieś 160km/h ,a tu jakiś chopper mie wyprzedza,no dobra .Prubuje go dogonić , z ciekawosci co to jest ,lece za nim 220km/h,to wszystko na co moją Suzi stac ,ale tylko światełka widze.Udaje mi się go dopaśc w Brzozie jak go czerwone światełko przystopowało ,po rozmowie z gościem okazuje się ,że to Honda 1800vtx z tuningowanym silnikiem i spojlerami jak w ścigu.mówie wam ,zbaraniałem . Z pod światełek ta sama historia , ja maneta do końca ,a koleś znika jak rakieta.!Wydawało mi sie ,że jade na jakimś komarku.Nie wiedziałem , że bez owiewek można posówać ponad 220km/h , w dodatku rozciągnięty jak pająk,a ten gościu był tego przykładem, wiem coś o tym bo przez jakiś czas jezdziłem na IntruderzeI to na tyla Pozdrawiam.

Edytowane przez Darek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sezon tez nadal trwa :buttrock: Malo brakowalo, a bym nie przyjechal na zakonczenie... W Łabigrodzie jakis koles cofal busem i nie zauwazyl GS'a... Straty- 2 pekniecia na blotniku dlugosci 3 i 4 cm. Moto juz sie chwialo, zeby sie przewrocic na bok... Heh. A zakonczenie ok, odnalazlo sie MichalaKaczmara, TomkaXJ, Loko... i Darek na Bandziorze sie tez znalazl :flesje: . Jak macie foty to powymieniajmy sie nimi na maile, bedzie wiecej do ogladania :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...