Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy ostatnio w Krynicy na dwa moto z plecaczkami właśnie przez Grudziądz, Malbork no i poza samym Grudziądzem który jest rozkopany to trasa miód można jechać śmiało;) fajne winkle, ansfalt ok :crossy: szerokości :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy ostatnio w Krynicy na dwa moto z plecaczkami właśnie przez Grudziądz, Malbork no i poza samym Grudziądzem który jest rozkopany to trasa miód można jechać śmiało;) fajne winkle, ansfalt ok :flesje: szerokości :buttrock:

 

piekne wiesci kolego mi tu podajesz no i wsumie i tak planowalem smigac ta trasa bo ile mozna ta sama droga smigac :) ale utwierdziles mnie w słusznoście mego wyboru dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam nadzieje, ze juz niedlugo dolacze do motocyklowej braci w Toruniu :clap:... Jeszcze troche mnie jednak od was dzieli bo oto staje przed wyborem szkoly, w ktorej naucza mnie jezdzic na 2oo. Moje pytanko - Gdzie najlepiej w Toruniu pojsc na kurs kat. A? Dodam, ze chcialbym sie na takim kursie nauczyc czegos wiecej niz tylko jak zdac egzamin. Poza tym zeby obsluga byla mila... zeby motórki byly fajne... zeby bylo wiadomo, ze instruktorzy znaja sie na rzeczy... a cena nie gra roli :biggrin: (mam nadzieje, ze takie rzeczy to nie tylko w erze.)

 

Co prawda nazwa dzialu brzmi "Zloty, imprezy, przejażdżki" no ale mam nadzieje, ze mi wybaczycie... bo gdzie moge znalezc wiecej ludzi z Torunia niz tu :biggrin:.

 

Pozdrawiam

Mateusz

Edytowane przez martian1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam nadzieje, ze juz niedlugo dolacze do motocyklowej braci w Toruniu ;)... Jeszcze troche mnie jednak od was dzieli bo oto staje przed wyborem szkoly, w ktorej naucza mnie jezdzic na 2oo. Moje pytanko - Gdzie najlepiej w Toruniu pojsc na kurs kat. A? Dodam, ze chcialbym sie na takim kursie nauczyc czegos wiecej niz tylko jak zdac egzamin. Poza tym zeby obsluga byla mila... zeby motórki byly fajne... zeby bylo wiadomo, ze instruktorzy znaja sie na rzeczy... a cena nie gra roli :D (mam nadzieje, ze takie rzeczy to nie tylko w erze.)

 

Co prawda nazwa dzialu brzmi "Zloty, imprezy, przejażdżki" no ale mam nadzieje, ze mi wybaczycie... bo gdzie moge znalezc wiecej ludzi z Torunia niz tu ;).

 

Pozdrawiam

Mateusz

 

Szkoła nazywa się Martinez,poszukaj przy Konstytucji 3 Maja

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kiedy jakieś piwko garażowe?? :biggrin:

 

dziś była inauguracja, było piwko ino bez grilla :bigrazz:

 

wyczyściłem tylne koło, wahacz, zębatkę i łańcuch z wierzchu, ale było zasyfione i troszkę w sumie zeszło, ale to sama frajda, równie długo zajęło mi doprowadzenie rąk do jakotakiego stanu :biggrin:

 

tak więc jak by co to zapraszam jutro :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś była inauguracja, było piwko ino bez grilla :D

 

wyczyściłem tylne koło, wahacz, zębatkę i łańcuch z wierzchu, ale było zasyfione i troszkę w sumie zeszło, ale to sama frajda, równie długo zajęło mi doprowadzenie rąk do jakotakiego stanu :P

 

tak więc jak by co to zapraszam jutro :D

 

To przyjedzie nas 10- ciu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jasne, ale oki będe czekał na znak sygnał, ale napewno nie przyjedziecie bo cieńkie bolki jesteście :icon_question:

 

No moze 10 to przesada :buttrock: ...ale bede w kontakcie z Bartezem to się postaramy zajechac do Piernikowa...

Milelismy się na jutro na jakies jedzonko małe ustawić to może je zjemy w CT...:-)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...