Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

muszę się skromnie pochwalić ,mamy już Naszą Virago :icon_exclaim: :icon_exclaim: stoi w garażu,jest śliczna!przy najbliższej okazji zrzuce fotki!!

 

Jesli z Kamilem to pisz :biggrin:

 

Masz,ma,macie,kto ma co ma i ile włożył pisz JASNO :icon_exclaim: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałam zapeszyć,wiec z cieżkim bólem siedziałam cicho :biggrin: dzis juz jest w Naszych rekach.

Bylismy w Kijewie,gosciu miał x2 virago 535 ,tak jak pisałam wcześniej jedna z 91r za 4500 ,- a drugą za 6500,-...chcielismy tą starszą ze wzgledu chociazby na oryginalne malowanie.Kamil pojechał z kumplem obejrzec piekności. Virazka za 4500,- była w niezbyt dobrym stanie,ta druga natomiast w bdb- wsiadac i jechac ,z całym wyposazeniem...odpaliła za pierwszym razem ,oponki :lalag: milość od pierwszego wejrzenia :biggrin: gościu zjechał z ceny do 6000,- wiec nie bylo sie nad czym zastanawiać! jedynie co...była malowana w dodatku na żólciaka ,dla mnie :lapad: ale dla Kamila bomba :biggrin:

wiec mamy od dzisiaj moto-taxi Toruńskie :wink:

Zeby było jasno,oba motocykle są wspólne :crossy: bez dyskryminacji -w celu uniknięcia konfliktów przed-małżeńskich :)

Teraz ja jestem na drugim miejscu! :banghead:

 

jutro robie sesje zdjeciową :bigrazz:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :clap: !! E tam kolor - nie zawsze trzeba być w "mrokach czerni", przynajmniej moto będzie jedyne w swoim rodzaju i charakterystyczne, a nie jedno z wielu ;) Aczkolwiek nie widziałam nigdy żółtej virażki, przyznaję bez bicia :D Mój małż miał XJ-tę "jajecznicę" - i prawda to - wszystkie muchi na postoju byli jego :D

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k.... o muchach nie pomyślalam !! :D :D przy waszych sprzetach muchołapacz bedzie w tyle,wiec bez obaw o zabrudzenie lakieru ;)

Marusz ona stała bo czekała na nas :banghead:

Nie no bardzo sie cieszymy z kupna! szczególnie Kamil,bo to jego pierwsze moto w dodatku zawsze chciał miec choppera...od rana już siedzi w garażu i pucuje,a gdzie śniadanie do łóżka?! :clap: :clap: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...