Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowienie Noworoczne : " NIKT ALE TO NIKT NIGDY I NIGDZIE NIE BĘDZIĘ DOSIADAŁ ZYGZACZKA :-)"

Gratuluje ze zmiana sprzetu idzie pelna para - na wiosne to juz bedzie zupelnie inna ekipa motocyklowa.

W tym temacie mielismy witac nowych motocyklistow ale skoro ich nie ma to zadowolimy sie motocyklami.

Koniecznie przemaluj na oczojebny zielony - bedziemy we dwojke przeciwko bosowi.

Nie bede siadal ale zobacze koniecznie - napisz kiedy wystawisz do obejrzenia !

 

PS.

Troche mnie martwi to 320 na budziku - teraz juz dzieciaki beda mialy problem ktory motocykl najlepszy - jak postawimy gdzies wspolnie to bedziesz musial przyslonic licznik !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, Michałku, najwyżej na chwilę ten temat zmieni się w powitalnię nowych 2oo, a nowych forumowiczów to na wiossnę ;)

Dobra Tomek - to i tu big gratulejszyn - za wcale niebezbolesną sprzedaż "przedjajka" (jak mi się nazwało Twoją Suzę :cool: ) i za WYCZEKANIE I DOCZEKANIE wielomiesięczne tego "cuda" następnego i obserwowanego, brawa za determinację i konsekwencję :biggrin:

Siadać to eeeeee....dotykać też eeeee...a patrzeć wolno? :)

 

p.s. to że w Bydzi było słychać o sprzedaży - nie moja sprawka, klnę się na eRszóssteczkę :bigrazz:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrot jakichkolwiek treści z głębi jestestwa sprzyja oczyszczaniu, tak więc rzyganie jak katharsis normalnie :biggrin: :)

W Łodzi to się pewnie spotkamy, za to możliwe, że mnie trzymać będzie do niedzieli choroba lokomocyjna czy inna karuzela, bo zostaję w mieście bawełny na II Babozlocie (pierwszy i letni i zimowy dało się jakoś przeżyć).

 

Dobra, ale poza tym, że Łódź, poza tym, że czasami ktoś się zdecyduje na małe śmiganko zimowe, i poza tym że boom na wymianę sprzętów nastał, to tak za chwilę u progu wiossny - co zrobiliście/zrobiliśmy dla swoich motocykli posezonowo, hę? Chwalić się czymkolwiek - co zmienione, zakupione, upiększone, co w planach jeszcze, a może nic? :bigrazz:

 

pozdrawiam noworocznie jeszcze, buziaki wsiem

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Michał licznik się zasłoni ;-). A patrzeć będzie można hehe o ile do soboty nikt mi nie sprzątnie zygzaka sprzed nosa. A jak tylko wyjdzie słońce i śnieg stopnieje to ruszamy koleżanki i koledzy. Jak ja dawno nie jeździłem.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrot jakichkolwiek treści z głębi jestestwa sprzyja oczyszczaniu, tak więc rzyganie jak katharsis normalnie :) :D

W Łodzi to się pewnie spotkamy, za to możliwe, że mnie trzymać będzie do niedzieli choroba lokomocyjna czy inna karuzela, bo zostaję w mieście bawełny na II Babozlocie (pierwszy i letni i zimowy dało się jakoś przeżyć).

 

Dobra, ale poza tym, że Łódź, poza tym, że czasami ktoś się zdecyduje na małe śmiganko zimowe, i poza tym że boom na wymianę sprzętów nastał, to tak za chwilę u progu wiossny - co zrobiliście/zrobiliśmy dla swoich motocykli posezonowo, hę? Chwalić się czymkolwiek - co zmienione, zakupione, upiększone, co w planach jeszcze, a może nic? :biggrin:

 

pozdrawiam noworocznie jeszcze, buziaki wsiem

 

ja jeszcze nic nie zrobiłem, bo sezon jeszcze sie dlamnie nieskończył a pozatym mam nieogrzewany garaż i byłoby ciężko- na dłuższą mete zimno by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem szybke PUIG'a. (w sumie już w listopadzie ale traktowałem to jako prezent pod choinke:-)

Niunia bardzo się ucieszyła :buttrock: aaa i dostała nowy olej i filtr...

 

http://img225.imageshack.us/img225/5456/4rumqk7.jpg

Edytowane przez lukimaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala dawaj foty czym predzej jak tylko mozliwe :buttrock: mam nadzieje ze nikt ci zygzaka nie sprzatnie,a jesli to my go sprzatniemy :buttrock:

 

 

Ja narazie wole o moich upiekszeniach moto nie pisac ,bo nie chce zapeszyć,jak coś sie ruszy bede sie chwalic :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty będą obiecuję. A na zygzaczku tylko ja będę jeździł no i znajdzie się miejsce dla pasażera albo dla 1,5 pasażera bo jak to Bartez powiedział że te moto jest 2,5-osobowe. A odnośnie przygotowań do sezonu to mam w planie kupić kask szczękowy. Może na Bajzlu coś się znajdzie.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS.

Troche mnie martwi to 320 na budziku - teraz juz dzieciaki beda mialy problem ktory motocykl najlepszy - jak postawimy gdzies wspolnie to bedziesz musial przyslonic licznik !!

 

Hehh to ja w ogóle gdzieś z boku będe stawał, bo tylko 180 na budziku :icon_rolleyes:

Edytowane przez Wiroś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie nigdy nie odda tego wrazenia co widok 300 na koncu budzika a na wyswietlaczach podobno nie moze byc wiecej jak 299 zgodnie z wymogami wiec jesli chcesz dorownac musisz klamac...

Sprzety ze 180 i podobnymi (nie wazne ze w milach - dzieciaki sie nie znaja) to na pierwszy plan trzeba stawiac aby bylo odpowiednie porownanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...