Skocz do zawartości

KX-YZ-RM-CR 250


Rekomendowane odpowiedzi

Ja już nie raz zostałem gdzieś w terenie i trzeba było sprzęty kolegów wywracać do góry nogami żeby olej zlać z dozownika i benzyne przez rurke spuścić bo Adasiowi się wydawało że jego husqvarna jest najbardziej ekonomicznym motocyklem ;)

 

Ale po terenie jeżdże rzadko a na torze zawsze czeka na mnie tata z gotową do wlania mieszanką i dalej można jeździć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w YZ licznik od roweru zamontowany i wiem ile jade - przydaje sie do ustalenia predkosci przy wyjsciu z chopki aby nie przeleciec za daleko ale co ma licznik do okreslenia spalania? przeciez za kazdym razem sie inaczej jezdzi i nieda sie okreslic dokladnie ile pali - wiadomo poprostu ze cross pali duzo. Taki licznik okresla tez czas jazdy czyli mozna po miesiacu zobaczyc ile godzin sie jezdzilo - przydatne do okreslenia wymiany tloka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustalanie predkosci na wyjsciu z hopy jest śmieszne tak na marginesie , że niby co- zapie*** po torze dolatujesz do hopy i patrzysz na licznik??? dobre ;)

 

co do sprawdzenia na 1/4 gazu czy na 3/4 gazu czy na wolnych obrotach ,to pomyśl troche, skoro wiesz ile km przejedziesz na pełnym i to bedzie np 30 km to wiadomo ze na mniejszym gazie nie przejedziesz mniej niz 30 km a jak licznik pokazuje ze juz masz około 30 km to chyba pora spojrzec pod korek , albo po 15 km zawracac do domu, chyba logiczne co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzialem ze sie przydaje do ustalenia predkosci na chopce - ja nie mowie ze masz patrzec caly czas na licznik i jechac wedle wskazan- chodzilo mi o to ze np. jak jezdze sobie u nas po lasach i mamy tam rozne chopki ktore niestety nie sa przygotowane tak jak na torze to przy przekroczeniu pewnej predkosci mozna sie niezle poturbowac - a nie zawsze jade na pelnych obrotach na konkretnym biegu wiec pewna pomoca dal mnie jest wlasnie pomiar predkosci. Co do tego spalania to dajmy spokuj - kazdy powie swoje i kazdy bedzie mial troche racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...