Skocz do zawartości

Ceny Junaków


Rekomendowane odpowiedzi

A więc:Co znaczy w stanie rozkładu???,bo widzę dwie opcje:

1.nieskończona wizja jakiegoś czopero-dragowca(w takim stanie najczęściej silnik,pocięta rama,szeroki kapeć z tylu i zawiecha od MZ)

2.motocykl stojący od 40 lat w szopie(dużo szczęścia potrzeba)

Co do cen-trudno powiedzieć-są ogłoszenia "kompletne,do remontu" za siakieś 800-1000 plnów.Srednio ogłoszenia w różnych gazetkach z jeżdżące okazy to 1800-3000zł.

Za w miarę dobrze odrestaurowanego oryginała( :) ) zapłacisz coś ok.3000-5000 plnów.Tyle też dasz za dopracowane konstrukcje na bazie silnika Junakowego(sikieś czopery i dragi).

Przeglądnij sobie rożne gzetki,giełdu,allegro itp.

Napisz,jakiego motocykla i w jakim stanie oczekujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc:Co znaczy w stanie rozkładu???,bo widzę dwie opcje:

 

Chodziło mi raczej o tę drugą opcję (motocykl stojący w szopie lub "walający się z tych czy innach względów w garażu - dopuszczalna mała ingerancja w oryginalność). O przypadku nr. 1 w ogóle nie ma mowy.

 

Interesuje mnie Junak M10 w stanie nr. 2. I tu nie orientuję się ile kosztuje zlecenie remontu firmie (sam sobie nie poradzę) - chodzi mi o wszelkie czynności poza złożeniem motocykla - to jest piaskowanie, malowanie, chromy + większość nowych części jeśli chodzi o silnik (remont i złożenie silnika wykonane przez nich).

 

lub kompletnie odrestaurowany Junak na nowych częściach w stanie idealnym - chodzi mi głównie o świerzutki silnik po remoncie. Reszta może być już w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v[]artec][interesuje mnie Junak M10 w stanie nr. 2. I tu nie orientuję się ile kosztuje zlecenie remontu firmie (sam sobie nie poradzę) - chodzi mi o wszelkie czynności poza złożeniem motocykla - to jest piaskowanie, malowanie, chromy + większość nowych części jeśli chodzi o silnik (remont i złożenie silnika wykonane przez nich).

 

lub kompletnie odrestaurowany Junak na nowych częściach w stanie idealnym - chodzi mi głównie o świerzutki silnik po remoncie. Reszta może być już w dobrym stanie.

 

O,bracie,to cię koszty czekają.Jeśli masz zamiar naprawdę mieć sztkę idealną to licz na spory wydatek.Vlaad1 widział na bemowie ponoć ladńa sztukę za 7000 plnów., i koło tej kwoty(+/- 1500-2000zł) ceny ocylują za sprzęty robione przez firmy.Choć w OLD-MOCIE Krzysztof Szwaczka złożył Junkersa za 18.000.

Jak masz możliwość to składaj samemu,a tylko to czego nie umiesz zlecaj innym(chromy,lakiery,tulejowanie silnika).Naprawdę,Junak to tak prosty sprzęt ,że z katalogiem części i instrukcją napraw każdy powinien sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...