Skocz do zawartości

tylni hamulec tarczowy w mz etz


rybson13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak jabym zatanawiał sie nad np. kupnem pompy do japońca;)(chodzi o pompe do tylnego hamulca) na alegro obiła mi sie o oczy pompa za chyba 30zł.

Możnaby tez zainwestowac w mała tarcze.

 

brembo to chyba wloskie, stosowane w F1 z tego co slyszalem, lecz moge sie mylic :P . Widzisz wueska nie oplaca sie pchac kasy w takie sprzety jak mz bo nikt ci puzniej za to nie odda, dlatego to co robie robie wlasnymi silami i nic mnie to nie kosztuje, w pompce musze tylko simering zmienic a to koszt 50gr :P wracajac do twojego problemu to tylko kupic caly przod od etz i go tam wsadzic innego wyjscia nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz.... goleń do mz etz kupie;) Zacisk załatwie bo ten od MZ poprostu mi nie lezy :P Pompe wszystko tylko nie MZ:P Problem jets taki ze ja mamprzełacznik przy klamce przedniego hampla. No i klamka teżtrzebaspawać bo kijowo będize wygladac 2 różne klamki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompka od etz jest bardzo dobra tylko trzeba ja przerobic tak jak np. ja:) nic nie cieknie hydrauliczny wlacznik stopu i gites i normalnie zachowalem orginal :P wueska gdzies jest moj temat jak przerobic pompke koszt nieduzy, ale oplacalne tylko wtedy jak juz masz taka pompke, jesli nie masz, to kup z jakiejs sportowej 125 :P, co do golenia to sie zgodze jesli tylko podejdzie nie wime jak tam jest w ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak juz mowilem na prv :P wziolem i i zdarlem farbe drucianka na wiertarce bo i tak ta farba odlazila:)

Niezrobiła wrzer taka szczotka ? U siebiepolerowałem klamki od ety, ździerając farbe przy jednej wziąłem szczotke drucianą na wiertarke i zdarłem farbe i mi sie wrzery porobiły, potem musiałem to wszystko wygładzać papierem ściernym. Tylko roboty sobie dołożyłem, bo musiałem te rysy wyrównać :P Ale efekt potem genialny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z3US zle to okreslilem to nie byla wiertarka tylko takie jakby to nazwac szlifierka ktora jest przykrecona do sciany i ma oske i z lewej i z prawej strony zazwyczaj sa montowane kamienie:) to ja mam takie kola druciane i na tym szlifowalem, co do wrzerow to na orginalnej klamce wrzerow nie ma a na dokupywanej polskiej juz sa:), ale malutkie ogolnie efekt sredni :P ale leprze to niz poobdzierane, poprzecierane z farby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z3US zle to okreslilem to nie byla wiertarka tylko takie jakby to nazwac szlifierka ktora jest przykrecona do sciany i ma oske i z lewej i z prawej strony zazwyczaj sa montowane kamienie:) to ja mam takie kola druciane i na tym szlifowalem' date=' co do wrzerow to na orginalnej klamce wrzerow nie ma a na dokupywanej polskiej juz sa:), ale malutkie ogolnie efekt sredni ;) ale leprze to niz poobdzierane, poprzecierane z farby[/quote']

Aaa rozumiem, taka szlifierka stołowa :banghead: Mam takie cudo :banghead: A co do nowych klamek masz absolutną racje. Odlew jest wręcz tragiczny, nie jest gładki, tylko cały w tych wrzerach :? Całe szczęście mam obie oryginalne :banghead: Niewiecie czegoś jak do sima przy orygnalnych lagach dało by sie tarcze z przodu założyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...