Skocz do zawartości

Co myślicie o tym kombinezonie FLM? ( kombinezon, kombi )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , na poczatku powiem ze skorzystalem z opcji szukaj zeby nie bylo. znalazlem kilka tematow o FLM ale sa one bardzo stare i nic z nich sie nie dowiedzialem.

Chcialem zapytac gdzie mozna tanio kupic , przymierzyc kombiki skorzane FLM ?? ( w miare mozliwosci prosze o podawanie linkow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wie ktos gdzie mozna kupic takie cos -

 

http://cgi.ebay.de/FLM-Textilkombi-Gr-50-m...1QQcmdZViewItem

 

Inny kolor i rozmiar ?

 

W POLO ! >Tylko z innym kolorem moze byc ciezko :P

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W POLO ! >Tylko z innym kolorem moze byc ciezko :biggrin:

 

:clap:

 

 

Na ebay sa zolte i niebieskie... ale ciezko z wysylka do PL i kiepskie rozmiary. Daj jakies namiary na sklepy co wysylaja worldwide.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

przymierzam się do zakupu kombinezonu czy macie jakieś doświadczenie z kombinezonem FLM RACE http://allegro.pl/item343540092__nowe_flm_...najtaniej_.html

Kombi bardzo mi się podoba ma sztywne ochraniacze na łokciach i kolanach skóra jest jakieś 1,2-1,6 mm dośc miękka.

Kombinezon ma w niektórych miejscach dziurki by był bardziej przewiewny czy lepiej kupic kombi bez tych dziurek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to kombi i jestem zadowolony :wink:

Powyżej 10st. jest już ok i jeździ się dobrze, bo jeśli chodzi o niższe temperatury to jest po prostu chłodno wtedy...

 

Mam kombi tekstylne na zimniejsze dni, a w ciepłe latam właśnie w tym kombi, bo przewiewność mogę ocenić na 5/5 ;) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przymierzam się do zakupu kombinezonu czy macie jakieś doświadczenie z kombinezonem FLM RACE http://allegro.pl/item343540092__nowe_flm_...najtaniej_.html

Kombi bardzo mi się podoba ma sztywne ochraniacze na łokciach i kolanach skóra jest jakieś 1,2-1,6 mm dośc miękka.

Kombinezon ma w niektórych miejscach dziurki by był bardziej przewiewny czy lepiej kupic kombi bez tych dziurek ?

 

Tez chcialem go kupowac, ale gadalem z kolega co w nim lata i srednio jest zadowolny... dorwalem nowego Berika i jestem w 100 % zadowolny. Bardzo dobre wykonanie. Masa protektorów i nie widac ich w przeciwienstwie do tych w FLM. Idealnie leży, szycia rowne nic nie odstaje. Kurtka ciepla natomiast Troche zimno w kolana przy 10 stopniach :)

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, ostatni post prawie trzy lata temu więc może się coś zmieniło.

 

Panowie czy jest opcja kupienia kombi FLM gdzieś na terenie Polski?

mam na myśli tylko nówki-sztuki :bigrazz:

Edytowane przez Szynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLM cenowo i jakościowo fajnie wypadają, aczkolwiek pewnie coś lepszego znalazłoby się w podobnej cenie :bigrazz:

 

czyli wynika z tego że nadal bez zmian - niema sklepów w polsce, jedynie motobajzly albo wypad do niemcowni :banghead:

Edytowane przez Szynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...