Skocz do zawartości

Co myślicie o tym kombinezonie FLM? ( kombinezon, kombi )


Rekomendowane odpowiedzi

FLM to bardzo dobra firma chodz nie najwyzsza pólka ale spoko {dobra jakosc za rozsadne pieniadze} jak mówi Dosia :buttrock: napewno duzo lepszy wybór niz słynne juz AMX-y :lol: kiedys nawet sie do niego przymiezalemj w Katowicach było stoisko na Moto bazarze tylko cena była 1750.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdze w FLM 2 lata i jestem zadowolony

co do ogłoszenia to ten kombi nowy w katalogu z 2-letnią gwarancją kosztuje 400 lub 500 euro

plusem jest to, że jest on produkcji niemieckiej więc musi mieć atest (czyli testowany na wypadek wypadku...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź tylko pod uwagę, że jest on dziurkowany - w chłodne dni albo nawet wieczorem może być w nim po prostu zimno, choć na lato to pewnie rewelacja. A FLM ogólnie robi fajne ciuszki, chociaż za te pieniądze to starłbym się szukać już czegoś bardziej markowego (a idzie dostać...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź tylko pod uwagę, że jest on dziurkowany - w chłodne dni albo nawet wieczorem może być w nim po prostu zimno, choć na lato to pewnie rewelacja. A FLM ogólnie robi fajne ciuszki, chociaż za te pieniądze to starłbym się szukać już czegoś bardziej markowego (a idzie dostać...).

 

Wlasnie wiem , ze ejst dziurkowany, ale uwazasz,ze w chlodne dni bedzie az tak zimno? A i jeszcze jedno, piszesz , ze za ta cene juz mozna kupic cos bardziej markowego masz cos na mysli, a najlepiej jakis link lub sklep?

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wiem ' date=' ze ejst dziurkowany, ale uwazasz,ze w chlodne dni bedzie az tak zimno? [/quote']

Nie wiem czy aż tak, bo sam w takim kombi nie latałem. Kumpel ma jednak bardzo podobnego FLMa i np. jeżdząc wieczorem w samym t-shircie narzeka, że wieje i chłodno.

A i jeszcze jedno, piszesz , ze za ta cene juz mozna kupic cos bardziej markowego masz cos na mysli, a najlepiej jakis link lub sklep?

Popatrz na Allegro, niemieckim eBayu (tu szczególnie). Osobiście to za 300-400 euro wolałbym kupić Arlen Nessa (co pewnie w przyszłości uczynię), niż FLM. Oczywiście jest to moje prywatne zdanie i nie oznacza to, że FLM jest zły :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie z eBayem czesto jest problem bo zdazaja sie naprawde dobre okazje ale gosc np. nie chce sprzedawac poza granice ;/ A przelew kasy z Polskiego banku na Niemiecki jest dosyc drogi :P

 

Dokladnie zgadam sie z Toba. A do tego trzeba umiec niemiecki:( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno, piszesz , ze za ta cene juz mozna kupic cos bardziej markowego masz cos na mysli, a najlepiej jakis link lub sklep?

 

Proponuje Ci znależć na allegro gościa z koszalina który ma nick _MURANO_ czy jakoś podobnie. Ja od niego kupiłem Alpinestara za 1700 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Ci znależć na allegro gościa z koszalina który ma nick _MURANO_ czy jakoś podobnie. Ja od niego kupiłem Alpinestara za 1700
Ja tez kupiłem Alpinestarsa u niego i jestem bardzo zadowolony ale on juz nie jest po nazwa MURANO tylko teraz zmienił na ANDikomórka czy cos takiego :P ale dalej Koszalin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodze z zalozenia ze jak kupowac kombinezon to najpierw go przymiezyc przed kupnem, anizeli jakies wysylki.

Moze sie okazac zaduzy zamaly i wtedy sa problemy , trza odsywal placic za przesylke itd.

Jezeli juz wchodzi tylko wysylka to najlepiej gdzies w swojej okolicy ubrac dokladnie taki sam model jaki chcesz kupic azeby wiedziec jaki masz rozmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A zapodaj link lub zdjecia tego kombinezonu, bo FLM-ki sa rozne. Ja chwilowo mialem FLM-a ale niestety musialem sprzedac gdyż okazał sie za mały (a dokladnie kurtka) Byl to rozmiar 54 , a ja mam wzrostt 184 cm i waze 92kg. Spodnie byly ok ale kurtka niestety troche za ciasna. Ale ogolnie kombinezon był zajebisty. Chcialbym takiego samego tylko najlepeij Spodnie 54 a kurtka 56.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...