Skocz do zawartości

kombinezon ( kurtka ) TSCHUL? opinie


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam model 820 i mam wielkie wstawki pod pachami z (kevlaru wg sprzedawcy-haha) jakiegos materialu elastycznego wiec podczas jazdy wieje, w miescie juz nie bardzo, cudow nie ma, w skorze zawsze bedzie goraco a Twoj model chyba tych wywietrznikow nie ma wiec bedzie cieplej :icon_rolleyes:, u mnie ochraniacze sa od wewnatrz z miekkeij pianki a od zewnatrz pianka jest sprasowana i utwardzona.

Edytowane przez zonq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam kombi Tschul model 107 i jestem mega zadowolony.Wzmocnienia mam twarde ,ale są bardzo wygodne.SKóra jest gruba i bardzo dobrej jakości.Za tę kasę myśle ,ze nic lepszego nie ma.A nawet zaryzykuje stwierdzenie ,ze jest porównywalny z firmami droższymi o 100% .Ja go bardzo polecam.

A że w 30C jest gorąco,no cóż.My jesteśmy skazani na grzanko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam kombi Tschul model 107 i jestem mega zadowolony.Wzmocnienia mam twarde ,ale są bardzo wygodne.SKóra jest gruba i bardzo dobrej jakości.Za tę kasę myśle ,ze nic lepszego nie ma.A nawet zaryzykuje stwierdzenie ,ze jest porównywalny z firmami droższymi o 100% .Ja go bardzo polecam.

A że w 30C jest gorąco,no cóż.My jesteśmy skazani na grzanko :biggrin:

 

 

tez mam ten model :P

 

podpisuje sie pod wypowiedzia markom13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, moge wyjac... wiec okazuje sie, ze moja organoleptyka troche zawodzi :crossy: ochraniacz na lokiec i bark jest z plastiku a w srodku wylozony jest pianka i obszyty materialem :) natomiast na plecach jest gruba pianka i nie mozna jej wyjac mimo, ze jest do tego otworek, tylko to prawie jak z porodem, ciezko przecisnac arbuza przez otwor wielkosci pomaranczy (chyba ze ja niepelnosprytny jestem), jak bardzo chcesz to moge zdj wieczorem zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam takie pytanie planuje kupic kurtke TSCHUL 801 i do tego spodnie, jednak nigdzie nie moge znalesc spodni.... Kurtke znalazlem prosto od producenta z wysylka wyjdzie mnie jakies 330 zł.

 

Wie ktos gdzie mozna kupic spodnie ?

 

PS. Mial ktos do czynienia konkretnie z tym modelem ?

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytac u tego pana -

http://myworld.ebay.pl/fashion-only/

 

Kupilem jednak taka -

 

http://www.kunst-art.de/ebay/carpiediemvorne1.jpg

http://www.kunst-art.de/ebay/hintencarpiedim1.jpg

 

tylko, z czarna. Zobaczymy co jest warta :P

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...