Skocz do zawartości

kombinezon ( kurtka ) TSCHUL? opinie


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja mam 187cm wzrostu i 82kg wagi i wszyscy sprzedawcy na allegro zgodnie twierdzili ze rozmiar 50 bedzie idealny. Kupilem 52 i jest strasznie ciasny (mam nadzieje ze troszke sie rozciagnie).

 

 

 

Ja mam 193 cm wzrostu i 100 kilo wagi,rozmiar 60 z Dainese jest na mnie w sam raz,dziwie się że wlazłeś w rozm 52 :eek: No ale rozmiar rozmiarowi nie równy - zależy jaki producent.

 

 

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam,

czy ktos z was posiada moze kurtke tschula model 902, i posiada jakies zdjecia inne, niz sa na allegro i w sklepie motoakces?

chcialbym zobaczyc jak sie prezentuje, bo przymiezam sie do kupna tego modelu

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

upiłem kurtke tschula model 902, dokladnie ta:

http://moto-akces.pl/product_info.php?cPath=1_16&products_id=1658

 

 

generalnie jestem zadowolony, wzialem rozmiar L, przy wzroscie ~183. Ogolnie lezy ok, mysle, ze sie troche jeszcze rozbije i ochraniacze tez troche przylegna pode mnie.

Jest mały minus (ale z tego co się dowadywałem to często w tschulu) przy rekawach jak sa rzepy strasznie drapia po rekach. Sprzedawca doradzil obciac to cazkami do paznokci i jest ok, nie maja kanciastego rzepu tylko ladnie tak oplywowy i nie drapie.

 

Jak dla mnie kurtka jest troche krotka (ale to pewnie wina tego, ze nie mam spodni motocyklowych tylko jeansy). Jednak pas nerkowy dojdzie do tego, i powinno byc ok :)

Jak zrobie jakies foto kiedys tam, to wam pokaze i ocenicie czy nie za krotka. (w rekawach ok). Ogolnie mierzylem na siedzaco tez.

 

 

Jak na razie kurtka na + (tylko czekam az pojezdzie i jak sie sprawdzi) i sklep (motoakces) tez polecam, bardzo duzy wybor w kurtkach/kombi

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

 

Jako że pora na coś poważniejszego, trzeba pomyśleć nad kombi... A no właśnie...

 

Jakie? Czy 1500zł wystarczy na wmiare dobry kombinezon?

 

Takie coś mi przychodzi na myśl:

 

http://allegro.pl/kombinezon-meski-kombi-tschul-model-725-nowosc-i1667692684.html

 

A co do kasku, myślicie że jak na razie AGB K-3 wystarczy?

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombik wystarczy, tylko protektory bym wymienił co najmniej na SAS-TEC lub lepsiejsze (łącznie z ta pianką na plecach).

Co do kasku - lepiej dołożyć i kupić coś lepszego (kasku nie zmieniasz co rok) - AGV K3 bardzo gówniany jest - głośny, szyba paruje, podwiewa, wyposażenia brak.

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kasku dozbieraj, bo często się nie zmienia a jak jest głośny to nie jest przyjemnie. Wiem coś o tym, kupiłem Sharka S900 i żałuje, że nie dołożyłem kilka złotych na coś lepszego

Edytowane przez pawelekmal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w Honda Plaza jest wyprzedaz.

Kombi Arlena Nessa z 2999 na 1495 bodajze.

Warto sie wybrac jak ktoś ma możliwość.

Był mailing z forum,wiec kazdy powinien dostac info.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja również mały nie jestem, jest dość konkretnej budowy, nie wiem, zadzwonię tam jutro i może dowiem się coś.

 

YUBY, może ty coś poleć w tej kasie?

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić, ale ten kombinezon jest gówno warty.

Jakość średnia

Materiały niskiej jakości

Protektory się przesuwają, a podczas upadku robią obrażenia na ciele.

Zasadniczo odradzam.

 

P.s Krzywer się chyba 3 razy w takowym przewrócił.

 

Mam spodnie Tschul skórzane które spinam z kurtka Shoei i innymi tekstylnymi. Wywaliłem się w tych gaciach ze 3 razy w tym raz na torze (ok 90 km/h) i ani się nie przetarły, ani mnie nie poraniły. Mają dość luźny krój, ale na tym się ich wady kończą - w mojej ocenie. W kurtce Shoei pościerały mi się szwy po jednej glebie i w ogóle odstają z niej jakieś parchy teraz, na spodniach ślady szlifu niby są, ale wyglądają tylko jak jakieś przebarwienia - po prostu jaśniejsze obszary. Nie znam się na skórach, ale jak dla mnie Tschul jest miękki w dotyku i wytrzymały. Dodam tylko, że portki te niejednokrotnie były w lesie (choć są sportowe) jak i na zasolonych drogach. Jeżdżę w nich 5 sezon i nadal nadają się do użycia - choć jak nówki nie wygladają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

witam,

 

przymierzam się do kupna kolejnej kurtki Tschula. Poprzednio miałem model 902, teraz zastanawiam się nad 800 i 837. Jakieś opinie/sugestie ?

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...