Skocz do zawartości

!L!U!B!S!K!O!


jarekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I nie mówiąc o znakomitym towarzystwie np. Krasnala

Aaaaa...coś mi świta - rozbiłeś chyba koło nas namiot?? :roll: Namawiałem Cię wtedy do zajrzenia na forum no i proszę :buttrock:

 

Co do zlotu na rozpoczęcie sezonu to jeszcze żadych danych nie znam. W Lubsku z reguły ten zlot organizują w drugiej połowie maja. Jak już będzie bliżej tego terminu to pewnie pojawi się informacja na stronce: http://www.boxer-lubsko.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raj na ziemi i dzięki bogu za basen bo bym spłoną na rozpoczęciu 2005 ;)

w sumie byłem 3x, za każdym razem z Krasnalem (on mnie namówił) i ręsztą ekipy z Bogatyni :buttrock: :banghead: :D

pojadę tam znowu i znowu i znowy... polecam wszystkim, naprawdę wspaniały klimat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jakieś szczegóły ... ?

Na ja tam będę :mrgreen:

 

 

A tak na poważnie to ten temat pewnie odłynie w siną dal do czasu tego zlotu, więc spoko-loko - szczegóły będą. A jeszcze jak Astarte ma kontakt z Boxerem to już na pewno będziemy coś wiedzieć z pierwszej ręki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jakieś szczegóły ... ?

A tak na poważnie to ten temat pewnie odłynie w siną dal do czasu tego zlotu' date=' więc spoko-loko - szczegóły będą. A jeszcze jak Astarte ma kontakt z Boxerem to już na pewno będziemy coś wiedzieć z pierwszej ręki 8)[/quote']

Dokładnie... gdy będą jakieś przecieki ;) to spróbuje coś wyłapać :P

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety w ten weekend nie moge:(

chcialem tam pojechac poniewaz bylem dwa lata temu i bylo git

rok temu chwile przed zlotem wmontowalem sie suza w auto i nie dalem rady

na stronach boxera nic nie ma ale ta date odnalazlem takze na riders.pl

no nic-pozostaje mi zyczyc zajebistej imprezy

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powiem grzecznie: użyj funkcji "szukaj" ...

Nie żebym coś chciał mącić, ale od czasu gdy Admini podczas imprezy porządek na 4um robili, za bardzo znaleźć tematu nie można :roll:

No chyba żem dyletant i nieuk, niepotrzebnie czas forumowiczów zajmujący... 8O

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...