Skocz do zawartości

Jaki najlepszy olej do enduro/cross.


SEBOOL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dam wam to http://www.midland.pl/ a dalej to juz sobi esami radzcie...:):P:P

 

w lodzi jest to na ulicy Plockiej 52, no al eto w lodzi.

jesli ktos bedzie chcial to moze bede mial mozliwosc, zeby mu wyslac takowy olej, ale to znowu na kosztach sie odbije. jak cos to PW :rolleyes:

 

swoja droga to niby sa to jakies szwajcarskie oleje z 120 letnia tradycja...

ja KATOWALEM jawke 50 i do dzis pamietam jak mnie chlopy ze wsi(na dzialce) zwineli i pytali co to za olej, bo w zyciu nie wiodzieli zeby jawka tak smigala bez ZADNEGO kopcenia:D ogolni emowiac wszystkim polecam:)

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

midlanda znam już hmmm, od lipca 2004, i od tamtej pory na nim jeżdże tj. kmx'em jakieś 8tys km i teraz ktm'em stuknie niedługo ze 3,5 tys km (zrobie jeszce cały sezon bez remontu, śladowe zużycie tłoka, aż 0,005mm)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też widziałem ogłoszenie w gazecie, chyba express to był, kupiłbym już wtedy ale miałem na zapasie 2l shell vsx

 

a co do oleju to poco przepłacać skoro nie ma różnicy ?

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam kupic ten co ma na etykiecie narysowaną kosiarke czy ten z motorkami na etykiecie? który lepszy? :notworthy:

Dzwoniłem do sklepu, koles powiedział ze 0,6L kosztuje 17zł :/

Edytowane przez kwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie ja uzywalem i tego i tego(cztery butelki juz oproznilem w minonym sezonie) i to chyba to samo. ale jesli ju zbrac, to ten z motorkiem na etykiecie... moze czyms sie rozni.

 

17ZL???:/;/;/;/;/;/ jezeli tak, to chyba ju zbym wzial castrola... ale to chyba niemozliwe...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...