Skocz do zawartości

Motor Bike Show - wrażenia, zdjęcia i filmiki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

Jestem już po MBS-ie. Moje wrażenia są pozytywne. Byłem już 3 raz, podobało mi sie chociaż rewelacji nie było. Szkoda że niektóre stoiska dużych marek były słabo wyeksponowane. Duży plus dla Poland Position, które miało bardzo przyzwoite i duże stoisko, oraz ten motocykl z przepołowionym silnikiem - super. Pochwała też dla Husqvarny za dużą ilość motocykli. Fajnie było popatrzeć na kręcenie materiałów do Jednoślada - może gdzieś przypadkiem się pojawię na ekranie TV :D Ogólnie to bardziej podobało mi się rok temu, ale to może dla tego że wtedy byłem w niedzielę i było odgroma ludzi i więcej się działo.

Na mojej stronie dużo fotek z dzisiejszego dnia: www.aramis1986.prv.pl

Wkrótce też zmontuję jakiś filmik, ponieważ mam trochę materiału filmowego i umieszczę na stronie (dam znać).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze poźniej wrzucę fotki na swój serwer... Ale...

 

Dla mnie ten Motor Bike Show to... Porażka... Jakoś tak mało motocykli... Nadźgane to wszystko... Jedyne co to że dużo stoisk z ciuchami, przez co to w sumie mi się kojarzyło z "MotoBajzlem" a nie "Motr Show"... Ten z przed dwóch lat na którym byłem zdecydowanie bardziej mi się podobał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda, że nie ma zdjęć hostess (chociaż wiadomo że motocykle były głównymi pozującymi). Ja wstawiłem kilka nowych z hostessami, w tym jedno zdjęcie szczególnie miłe dla męskich oczu :) Już niedługo zamieszczę relację filmową gdzie owe dziewczyny także się pojawią.

 

http://www.aramis1986.neostrada.pl/Galeria.../galeriambs.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Więc film już jest. Nie będę pisał jak mi wyszedł bo jednym może sie podobać innym nie, więc nie chce nikogo nastawiać. Filmik trwa 15 minut i w bardzo dobrej jakości zajmuje 220 Mb, to dość dużo więc wstawiłem też to samo w troche gorszej jakości i zajmuje 144 Mb. Ja polecam oczywiście filmik w najlepszej jakości żeby ściągać. Serwer magaupload więc musicie polować na wolny slot. Pod wieczór może być z tym problem, najlepiej to w godzinach południowych jest.

 

www.members.lycos.co.uk/jakubsad/filmikiF.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jeszcze chce popatrzeć na motocykle jakie sie pojawiły na MBS to tutaj jest spora relacja: http://www.motocykl.org/newsy.php?id_news=376&slowo= No i dzisiaj też była w Jednośladzie, przez ułamek sekundy pojawiłem się (urywek z dziewczynami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...