Skocz do zawartości

UWAGA! 21.04.06 Z KLUBU KAWALEROW WYPISZE SIE LISEK(1221)


lisek1221
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby trzeba było jakąś paradkę robić od domu Sandry pod kościół albo z kościoła pod dom weselny to dawaj znać Lisek, coś zawsze można wykombinować ;) Szkoda, że będe miał nowe opony - żal będzie palić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze raz. Podaje link do strony na której znajdziecie mapke dojazdową do kościoła w którym będziemy brali ślub.Parafia Św.Barbary (przy placu bł.Edmunda Bojanowskiego) jest zaznaczona rózowym kwadracikiem. Dla tych, którzy będą jechali do kościoła od strony Górczyna tłumaczę jak dojechać: za wiaduktem gorczyńskim musicie jechać prosto ulicą Głogowską, za czwartą sygnalizacją świetlną skręcicie w pierwszą ulicę w lewo (ul.KOTOWO), dojedziecie do wiaduktu przecinającego autostrade A2, zaraz za wiaduktem skrecicie w prawo w ul. PONIATOWSKIEGO i na pierwszych światłach skręcicie w prawo na plac bł. Edmunda Bojanowskiego, i juz jesteście przed kościołem.

(Na mapie macie zaznaczony czerwoną linią fragment ul. GŁOGOWSKIEJ z wjazdem w ul.KOTOWO)

 

PS mapa jest interaktywna, możecie się na niej poruszać i sprawdzać jak dojechać z innych stron, a jeśli macie jeszcze jakies wątpliwości to pytajcie :)

http://mapa.szukacz.pl/?x=354367&y=500376&...i&g=Lubo%f1&z=3

 

[ Dopisane: 13-03-2006, 19:27 ]

ps przybliżcie sobie do 5 m, lepiej widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapka cos nie chodzi' date=' ale nie wiem czy tylko u mnie czu wszystkich. [/quote']

 

u mnie również nie chodzi, ale już wiem gdzie to jest :)

także trafie napewno. Możemy jechać razem :D oczywiście każdy

swoim moto :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślub jest w kościele na godz.16:00 .Tak mi sie marzy że jak wyjdziemy ze Sandrą po mszy z kościoła to WSZYSCY wkręcicie swoje motocykle na maksymalne obroty :) ( tak mniej więcej jak to zrobiliśmy u MARCO- tak jakoś mi sie to spodobało), raczej unikałbym palenia gumy bo nie wiadomo w którą wiatr zawieje i goście moga dostac z dymu ( a potem róznie może byc z prezentami hehhe :P ) Chciałbym też chwilke zostać i przed kościołem porobić sobie z Wami zdjęcia (to jest do ugadania z fotografem).Następnie pojedziemy do restauracji MORENA W MOSINIE(droga na Wrocław lub słyszałem że przez Puszczykowo też można dojechać-to jeszcze sprawdze) i tutaj bym WSZYSTKICH prosił o korowód abyscie nas eskortowali na maszynach pod sama restauracje.Gdyby ktoś nie wiedział jak dojechać do MORENY to nie przejmujcie sie - jest kilka osób które znają droge i one poprowadzą eskorte :) Takie plany mamy na dzień dzisiejszy, gdyby coś sie zmieniło oczywiście poinformujemy Was

 

Czy plan Wam odpowiada, czy może ktoś ma jakieś sugestie?

Dzięki Wszystkim!!! ;) WIOSNA JEST CORAZ BLIŻEJ!!!!!!!!!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewniaków mozna zawsze liczyć

 

własnie :) a co powiecie zeby sie spotkać troszczke przed samym kościołem a pod kosciuł podjechać silna zgraną grupą. (to chyba lepsze niz zbierac sie pod samym kościołem (efektywniejsze :P ) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie :) a co powiecie zeby sie spotkać troszczke przed samym kościołem a pod kosciuł podjechać silna zgraną grupą. (to chyba lepsze niz zbierac sie pod samym kościołem (efektywniejsze :P ) pozdr.

Ja jestem na tak, przynajmniej się kawałek przejadę, a nie te marne 500 metrów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie :) a co powiecie zeby sie spotkać troszczke przed samym kościołem a pod kosciuł podjechać silna zgraną grupą. (to chyba lepsze niz zbierac sie pod samym kościołem (efektywniejsze :P ) pozdr.

To moze spotkamy sie pod PAJO? Gdy sie juz ekipa zbierze to wtedy wszyscy podjedziemy na docelowe miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...