Skocz do zawartości

Informacje o Husqvarnie WRE 125.


Rekomendowane odpowiedzi

Bo są to daje wersji zablokowanej dopuszczonej na prawo jazdy a1

 

to w takim ukladzie powinny byc zanizone a nie zawyzone :banghead: pomysl zanim napiszesz 8)

 

 

 

 

 

Chciałem tylko powiedzieć że strzałek pracował w serwisie motocyklowym i dalej z nim współpracuje!

 

wcale nie umniejszam jego wiedzy motocyklowej tudziez innej, ale czlowiek uczy sie cale zycie

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz dane techniczne' date=' wiem ze nalezy do nich podchodzic z dystansem ale moc tutaj podana huski wre wynosi 15 KM, natomiast w jakims katalogu WR miala napisane 41 KM, wiec ilosc tych kuni jest troszke zawyzona Cool

[/quote']

 

Te 15 KM to tak jak Max napsiał dane zdławionej wersji. WRE musi miec powyżej 30 bo jedzie jak RX który ma ich 33. Oczywiscie te moce sa podawane wg jakis tam norm i tak np jak napisałeś ze w katalogu ma 41 a w teście w jakiejs gazecie na kole może miec 34.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

husqvarna wr w rzeczywistosci ma okolo 34 - 35 km' date=' a wre ma inny, slabszy silnik wiec raczej 30 km nie osiaga Wink

 

pozdro[/quote']

Ej stary jak nie jesteś czegos pewnie to NIE WPROWADZAJ LUDZI W BŁĄD!!! Widziałem kiedyś na necie wykres z hamowni Husqi WRE125 i na silniku miala chyba 32km. Sebool masz fotki swojej sztuki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha to przepraszam, moj blad

 

ale tak jest w polskim prawie a strona na polska nie wyglada, a husqvarna WR tez ma mozliwosc rejestracji na a1 i ma podane 41 :banghead: wydaje mi sie ze w przypadku WRE nawet gdy moc jest podana przy wszystkich blokadach usuniecie ich nie spowoduje wzrostu mocy o 100%

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha musze kupic nowe naklejki ale sa tylko do WR ale z tego co widze to maja identyczne plastiki WR 2002 ma takie same jak WRE 2003. Co myslicie o tym?

Ja myśle zebys sie takim gównem jak naklejki nie przejmowal bo nie dosc ze to drogie to jeszcze napewno masz zainwestowac w co innego

 

Stary, ale co z tego że Ci sie wydaje? nie wiem czy wiesz ale EXC125 też ma 15km wyjezdzajac z fabryki i czy to wg Ciebie oznacza że ten motocykl po odblokowaniu ma np 25km? 8O Twoja WR'ka też fabrycznie nie ma duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to byla WR, a pozatym jestem pewien swojej wypowiedzi, husqvarna wr ma okolo 34-35 KM, a WRE duzo mniej

Może poprostu masz zablokowaną wr i tutaj jest problem. Popatrz sobie na te silniki. Dół ten sam. Nikomu nie wmówisz że WRE ma mniej niż 30KM bo to niemożliwe. I tak jak pisze Tomek i Kuba można różnie podawać. Na silniku, na kole.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze lepiej wstaniesz, pojdziesz do garazu i sam sobie znajdziesz? Jak nikt nie pisze to znaczy ze nikt nie wie. Wez zdejmij króciec ssący i zobacz czy nie ma zwężki przy membranie! Szukaj ich tez na króćcu czy wlocie filtra powietrza. Na dyfuzorze WRE chyba nie ma blokady. Tam jest zawor wydechowy na linke czy jak bo nie pamietam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak dalej zostane przy swoim i wiem co mowie, jak mi udowodnisz ze wre ma okolo 30 koni to uwierze i przeprosze

 

 

 

ile osób Ci ma napisać ze WRE ma troche ponad 30km żebyś przyznał sie do tego, żę się mylisz?

 

yeti tez duzo osob widzialo ale jakos nikt nie potrafi tego potwierdzic i udokumentowac,

 

WRE to nie jest wyczynowy motocykl a wlasnie takie w tej klasie posiadaja moc powyzej 30 KM

 

 

a wr'ke mam odblokowana :banghead:

 

 

jesli chodzi o blokady to sprawdz na dyfuzorze na samym poczatku

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...