Skocz do zawartości

HONDA XLR125R kto kolwiek słyszał kto kolwiek wie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam HONDE XLR125R :) przejeździłem na niej już jeden sezon i jeździ mi się na niej całkiem całkiem przez zimę ją troszku rasuje :lol: wymieniam tłumik żeby lepiej chodziła i gaźnik bo oryginał jest do dupy nawet niema porządnego ssania. Śmigam nim po lasach i łąkach parę razy zdarzyło mi się nawet po torze pośmigać :twisted: ale brakuje mocy na tor :cry: , myślę ze to jest dobry motor do nauki latania w terenie kupiłem go bo była okazyjna cena a mój Ojciec prowadzi warsztat motocyklowy i nie było problemu żeby go przygotować do jazdy . I czy ktokolwiek wie co można w nim zrobić albo co wymienić dal poprawienia osiągów jakie są plusy i minusy tego motoru :?: :?: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdziłem jezdziłem :) tylko chodzi oto co wniej morzna zmienic dla poprawienia ogułu i chodziło mi oto ze ktos mugł mi powiedziec cos o czym jeszcze niewiem. I dla sprostawania niejestem ztych kturzy uzywają sprzenta tylko spacerowo :twisted: nie mam siana na nowy :cry: dlatego chcem ulepszyc tego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona akurat była kupiona z Niemiec mieszkam pod samą granicom i raczej zawsze tam szukam motocykli mój Ojciec zakupił VMAX-a z Niemiec rozbitego kupił go za grosze Niemcy nie są zbyt dobrymi mechanikami więc nie potrafili go naprawić a nam nie sprawiło to zbyt dużo kłopotów teraz vmax jest na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemniak , zamiast pakować kase w moto zainwestuj W SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY :!: :D albo używaj chociaż worda bo czytac się nie da 8O może moderatorzy na nowo powinni "punktować" TAKĄ ortografie :?:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki ale tak sie składa że mam dyslekcje

szczerze? CH*J mnie to obchodzi :D połowa nastolatków zasłania sie dyslekcją a to zwykłe lenistwo :) przecież to co napiszesz można szybko wrzucic do Worda, poprawic błedy i ponownie wrzucic na forum ;)

 

a co ja jestem polonista czy motocyklista

no brawo, sam sobie wystawiasz opinie głupka i przy okazji pokazujesz brak szacunku do reszty forumowiczów :roll: bo moim zdaniem ta ortografia to brak szacunku, tak samo jaki pisanie ty czy nicku forumowicza z małej litery :roll:

następne takie posty będe zgłaszał do moderatora

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...