Skocz do zawartości

YZ a KX


Rekomendowane odpowiedzi

i nie katowałbym go

:? to po co jest cross' date='cross jest do katowania masz wyciskać ostatnie krople z niego o ile Ci umiejętności pozwolą :)

 

Jak nie bedziesz katowal to tlok wymieniac trzeba co sezon

No nie zgodze się z tym :!:

 

 

a taka setka pali 10l na 100km.

Jakby tak paliła to bym jeździł 24 na dobe :P

Przy jakieś naprawdę lajtowej jeździe to jakieś na 2H 5-5,5 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam YZ 125 z r.2000 - kupilem na poczatku poprzedniego sezonu z deka juz wyjezdzona ale nic nie robilem przy niej. Smigalismy z kumplem co weekend po lasach i gorkach wkncu poczulem ze ja troche dlawi na niskich no i sezon tez sie skonczyl wiec postanowilem wymienic tlok , zreszta pisalem tu na forum o tym - okazalo sie ze stary tlok byl popekany od gory i juz rysa szla w dol tloka :) na szczescie nie uszkodzilo cylindra. Pytalem tu na forum czy bede w stanie wymienic tlok samodzielnie itp. pytania o cene i marke tlokow i powiem tak : jest taki gosc Seba z Jaworzna co ma warsztat i doradzil mi zebym mu wyslal caly cylinder z tlokiem to mi dopasuje tlok i przejrzy cylinder :banghead: tak zrobilem - super gosciu - nie dosc ze ma tloki tanie to jeszcze gratis dopasuje , przegladnie cylinder itp. - takze wyszlo mnie 350zl za tlok Wiseco a przesylka akurat nie jest liczona bo mi znajoma zawiozla i odebrala to.

Zalozylem juz ten tloczek - ktory co sie okazalo byl polowe lzejszy od starego i wlasnie dzisiaj sloneczko przypalilo , troche asfaltu sie pokazalo wiec mowie ahh przetestuje bryke - i mina usmiechnieta na maxa bo motor ma takiego kopa i nic go juz nie dlawi poprostu ogien! takze niemoge sie doczekac az snieg stopnieje i jak widac koszt nie jest taki duzy jak sie nie jezdzi zawodowo na torze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszon napisał:

takze wyszlo mnie 350zl za tlok Wiseco

 

no to faktycznie niedrogo do Yamahy tłoki.Wiseco lepsze' date=' czy Vertex??[/quote']

Firmowe chyba do każdej marki kosztują tyle samo, moze sa jakies niznaczne roznice, ale za orginal do CR'ki napewno dasz wiecej niz do yamahy (ale i tak nie lubie marki Yamaha - zeby nie bylo :banghead: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym sobie ze stanow zamowil z ebay bo z przesylka by mnie wyszlo za Wiseco 280zl a byly jeszcze tansze inne - kazdy rozmiar nowki oczywiscie ale nie zamowilem bo sie na tym nieznam a nastepny tlok zamowie taki sam jak od seby mam - bede wiedzial juz bo pudelko mam z numerami. www.seba-motor.pl mily gosc - dobry kontakt na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem juz ten tloczek - ktory co sie okazalo byl polowe lzejszy od starego
Bzdura, na pewno nie ważyłeś

Wiseco w tej cenie to na 90% odlewany czyli raczej to samo co tańszy model Vertexa.

Co do zamawiania z ebay-jak chcesz przelać kasę z tłok? Jeśli nie masz dostępu do Paypal to licz od 50zł prowizji (Western Union) poprzez 65zł w PKO do na przykład 130zł w Banku Zachodnim. Wiem bo sam zamawiałem tłok z ebay i za sam tłok wyszło mnie 240zł (Wossner) ale doliczając opłaty wyszło ok. 340zł czyli normlana cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadna bzdura poprostu jakis beznadziejny tlok byl w moim motorze jak go kupowalem. Co do zamawiania na ebay to ja niemam problemu bo mam paypal gdyz mieszkalem 4 lata w stanach i na ebay handlowalem i to niezle ale nie pierdziel glupot ze prowizje placisz na paypal za to ze placisz komus :banghead: - niezla bzdura - prowizja to jest ale jak odbierasz platnosc od kogos ale to 2% jest tylko. Wystarczy ze masz karte Visa Classic i mozesz placic na ebay bez problemu. WU jest za drogie. Przesylka natomiast to do polski mnie wyniosla by 10$ lotnicza ale nie przez USPS tylko przez Polamer lub Doma Shipping - to takie 2 polskie firmy kurierskie - ale wtedy trzeba miec kogos kto ci to wysle - ja mam tam brata wiec mi wysyla rozne rzeczy bo dolar tani to kupuje teraz wszystko w stanach. Jakies aluzje jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze ze to jest taki czy owaki tlok - mowie tylko ze byl sporo lzejszy od poprzedniego i faktycznie to jest jeden odlew ale nigdy nie twierdzilem ze tak nie jest. Jedno jest pewne - chodzi teraz jak drapieznik wrrrrr! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polski mnie wyniosla by 10$ lotnicza ale nie przez USPS tylko przez Polamer lub Doma Shipping

 

Czy to jest normalna cena dla każdego śmiertelnika czy ty może masz jakąś zniżkę? Czy przy zakupie rzeczy typu buty MX płaci się jakiś podatek? (w przypadku przesyłki do Polski). A np. w przypadku używanych rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemam zadnych znizek . Buty kupilem akurat fly mx 805 takie najtansze dostepne na naszym rynku 308zl ale np. spodnie kupilem na ebay.com od goscia akurat z kanady - FOX Yamaha zajefajne wygralem aukcje za 60$ skontaktowalem sie z nim i wysylka wyniosla 20$ zwykla lub 30$ lotnicza zdecydowalem sie na lotnicza bo nie chcialem czekac tak dlugo no i mam spodnie za 90$ nowki FOX za ktore u nas trzeba zaplacic o wiele wiecej.

Nie trzeba sie bac tylko smialo pytac przez email jak sprawa wyglada i chetnie wysylaja do europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...