Skocz do zawartości

Klub(y) na opolszczyźnie


asdx21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że dużo osób jest tu z woj. opolskiego :D - znacie może jakiś klub(y) w tym woj. :?: Słyszłem że jest w krapkowicach , ale nie jest pewien. :?

 

[ Dopisane: 14-02-2006, 13:41 ]

oczywiście dla motocyklistów :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że dużo osób jest tu z woj. opolskiego

Poszukaj dokładnie to mnie znajdziesz ! I póki co , to się nie podniecaj za bardzo klubami .Najpierw miej grupę przyjaciół,a czy się sformalizujecie ,czy też nie to nieważne.Jak zejdą śniegi wpadaj do mnie .Miejsce jest.Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w kędzierzynie koźlu jest Troopers of Highways , a z opola to nawet kiedyś stronke znalazłem , choć nie jestem z waszych stron http://motocykle.opole.pl/beny/index.php?o...ntpage&Itemid=1 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze malo est tu osob z opolszczyzny - jesteśmy reprezentantami??? Wink

Ludzi jest więcej , ale nie wszyscy się ujawniają.Do mnie przyjeżdża łącznie ok 40 osób z Opolszczyzny.Klubu typu MC nie tworzymy ,ale jesteśmy grupą znajomych.I o to chyba chodzi.Będzie ciepło - wiesz gdzie mnie znależć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co , to się nie podniecaj za bardzo klubami .Najpierw miej grupę przyjaciół

 

:D Najważniejsze - to żeby sobie pojeździć. Dobrze jest mieć kogoś do towarzystawa na dłuższą trasę. Kluby to sztuczne twory z często zapsuta atmosferą. Szukaj kolesi o podobnych zainteresowaniach - budujcie grupkę kolegów - przyjaciół. Barwy i loga są fajne, ale... najlepiej jedź tam gdzie chcesz, a nie tam gdzie ci każą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od połowy kwietnia w weekendy zapowiadają się ludzie .Jak będziesz miał możliwość to wpadnij.Poznasz ekipę - tyle że są to w większości ludziska powyżejj 30 r.życia -czyli prawie Staruchy . :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na Opole Zone!!!

http://www.motocykle.opole.pl

narazie jest tam spokojnie ale w sezonie znajdziesz na bierzaco info o wypadach. "nocne huczenie itp.."

 

Wiekowo tez ci podejda - 20 - 30 latki.

Klub? - hyba to nie jest, kazdy przyjezdza kto ma ochote bez zobowiazan.

Sama zagladam tam od jakie pol roku.

 

Stary Sierżant - zebys se nie myslal ze chce ci robic konkurencje!

Opole-Zone ma na miejscu, a do ciebie tez przeciez moze zajrzec :roll: !

Lasy Opolskie - w ktora strone to od Opola?

Twoje propozycje sa dosc ciekawe - mam nadzieje ze latem do was dotre :)

 

A jak kto dowie sie czegos o Krapkowicach to niech sie ze mna tym podzieli - bo to u mnie pod nosem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Opolszczyzny jeżdżę motorkiem a zacząłem tak naprawdę dopiero w tym sezonie bo prawko zrobiłem we wrześniu zeszłego roku. W Krapkowicah bywam kilka razy w sezonie przelotem. Co do Krapkowic to słyszałem że jest klub, mają też stronę internetową lecz niestety linku nie mam :P i przed wypadami zbierają sie na stacji benzynowej naprzeciw night clubu.

Do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...