Skocz do zawartości

CO WYBRAĆ VZ 800 CZY VIRAGO535 ????


Gość PABLITO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:) Podpowiedzcie, co wybrać jako pierwszego w życiu CHOPPERA 97-98 Marudera, czy 95-96 Virago 535 i czy cena wywolawcza za Marude '98 18000 i '96 Virago 535 12500 (obydwa ze sporym wypasem) to dużo czy nie??? Bracia Pomóżcie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli chodzi o taki wybór to raczej Suzuki (nowsze), choć ja akurat wybrałem Virago :) (z tego samego powodu). Co prawda Yamaha wa wałek i brak problemów ze smarowaniem łańcucha i jego obsługą, Suzuki - większa pojemność, większe moto, więc bardziej pasuje jeśli jesteś większego wzrostu. W sumie ilu użytkowników każdego moto - tyle opinii na temat za i przeciw. I tak na koniec rozlega się głos z góry (jak w randce w ciemno): "Ale wybór należy do ciebie".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja osobiście wybrałbym Marudera, bez dwóch zdań, ale to musisz sam przemyślec.

Przede wszystkim cena, jak widzisz różnica jest spora, nawet bardzo i pojemność.

Tu 800 ccm a tu 535 ccm...

Jeżeli ma to być pierwszy motocykl to może lepiej jak kupisz Virago.

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja bym wybrał jednak Maraudera. Główny powód - wielkość moto. Virago to ładny motocykl ale po pewnym czasie dojdziesz do wniosku, że przydałoby się coś większego (znam to z własnego doświadczenia). I nie chcę tutaj porównywać tych obu motocykli bo byłoby to trudne (dość znaczne różnice). Jeden i drugi mają swoje plusy i minusy. To co Cię na pewno będzie wkurzało w Marauderze to łańcuch. Tyle, że do wszystkiego można się przyzwyczaić (miałem VN800 Classic - też z łańcuchem).

Najważniejsza rzecz - kupuj to co Tobie (a nie Twoim kumplom) bardziej się podoba.

Powodzenia.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jezdzilem 535 caly ubiegly sezon. wczoraj wplacilem zaliczke na maraudera.

535 to naprawde fajny motor - przyspieszenie jak na tą pojamnosc w chopperze jest ok ale na dluzsze trasy jest uciazliwy - brakuje miejsca zwlaszcza dla pasazera (pasażerki). Przejedz sie marauderem a zobaczysz na czym polega roznica. jezeli jestes niskiego wzrostu mozesz zastanawiac sie nad 535 ale najprawdopodobniej po sezonie gora dwoch zaczniesz myslec o czyms wiekszym. bazujac na wlasnym doswiadczeniu polecam Ci marude. a ze co jakis czas trzeba naciagnac lancuch? trudno

 

Powodzenia

 

dj.rydzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...