Skocz do zawartości

jakie moto wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

z 600 to XR 600 TTR600 ale za 8 nie kupisz raczej drogo sie cenia :/ albo KLX 650R oststnio byl na allegro albo szukac LC4 620 al za 8 to hm z ok 95 i w stanie srednio na jeza osostatnio byl LC4 400 ale nie wiem czy jeszcze jest na allegro

jest taka 4setka

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M122158

 

albo

http://www.mobile.de/SID7AD9GRQKbzpYchfxYj...11111196519248&

 

http://www.mobile.de/SIDQ4xOWrnCq5Iig2VZKa...11111196701454&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ktos z forum mial go kupic :roll: z ta moca 45 kunia to chyba przesadzil :mrgreen: ze 35 ma :D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

przymierzam się do kupna jakiegoś 4T. Wcześniej jeździłem KTM EXC 125. Była to dobra maszyna lecz dużo paliła i trzeba było ją non stop kręcić na maksa. Obecnie myślę nad kupnem Kawasaki KLX 250R lub KLX 300 lub Suzuki DR 350. Myślę że będzie to dobre moto. Jednak nigdzie nie mogę znaleść takiego do sprzedania, a mam jakieś 8,000zł. Niewiecie może skąd mogę dorwać takie moto w dobrym stanie?

 

W Polsce ogolnie bardzo mało jest Dr 350 stwierdzam to po ogloszeniach. Natomist myle ze najlepiej jak juz kupowac to w niemczech. Ja tak zrobilem i jestem zadowolony, u nich sprzet pewny jest i serwisowany.

A ceny sa bardzo niskie warto jechac te 500 czy 600 km do niemiec po moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepny teoretyk co slyszal a nie widzial jakos KLX-y sa bardzo w cenie w raichu pewnie to przez ta ich awaryjnosc

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlapszy motocykl to ktm exc400, mało pali i mocy ma poddostatkiem, klx300 nie polecam bo maja kiepskie skrzynie biegów i są slabe ogolnie w mocy, polecam takze dr350, bo nie ma dla niej takiej przeszkody co by nie przejechala :D

bez komentarza 8O

ale aż mnie korci żeby się wypowiedzieć...

i myślę że to prowokacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prowokacja czy nie prowokacje ja i tak sie wypowiem: endurowiec jest takim typem kierowcy ze: "maszyna gwizda ale kierowca piz*a" no coz jezeli szanowny forumowicz twierdzi ze tylko drka sie da wszystko przejechac to chyba na motorze enduro za duzo nie pojezdzil a klxa to pewnie nigdy na oczy nie widzial, poprostu zycie :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PomyK to zalezy dla kogo nie rowne 8) a co do zmierzenia sie na torze to tak jak by postawic virago 1100 i R1 obydwa motocyle na szose ale ktore by wygralo na torze wyscigowym?? endurowiec tak dla twojej informacji to ja nie jezdze po torze bo nie mam do tego sprzeta wiec rywalizacja na hopkach odpada, tak btw ja sie odnioslem do twojej wypowiedzi o terenie a nie o torze :D Sorry za OT :D

 

A tak wracajac do tematu to jak wlasnie zsiadles z EXC i chcesz cos "szosowo wyczynowego" to tak jak cie ukierunkowano to KLX 250 300 lub 650 (ale 650 R bo C po EXC bedzie za ciezka i nie bedzie nadawala sie na tor). Mozesz tez poszukac jakiegos Husaberga albo Husqvarne (410 - 610). Padla tez wypowiedz ze WRka 250 drogo wyjdzie a widzialem calkiem niedawno na allegro albo otomoto WRke 400 za 8900zl swiezo sprowadzona nie wiem jaki stan ale wizualnie nie najgorzej sie prezentowala. pamietam ze w okolicy listopada ktos sprzedawal Husqvarne 610 (enduro) z 2001 chyba za 7600zl z Ostródy.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klx-ow 300 naprawial juz duzo moj znajomy i nie mowil ze są zle tylko tak jak napisalem narzekal na skrzynie biegow i tak samo mowil wlasciciel te

 

Bardzo kiepski ten mechanik' date=' bo nie rozruznia skrzyni od zmieniacza.

Co do Twoich rad i teori to chyba sam je wymyślasz tak samo jak w temacie z RM. Jak tak dalej pójdzie to bedziesz tylko czytał ten dział a nie pisał w nim.

 

pamietam ze w okolicy listopada ktos sprzedawal Husqvarne 610 (enduro) z 2001 chyba za 7600zl z Ostródy.

Cena była bardzo niska bo koles wzioł quada i bardzo szybko potrzebował kasy, zjechał z ceną z 11tys na 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...