Skocz do zawartości

ktm exc 520


Rekomendowane odpowiedzi

W tamtym którego oglądałem nie ma różnicy czy na wciśniętym czy nie sprzęgle.

 

A jak porównanie mocy, reakcji na przekręcenie manetką, między exc520 a lc4 620 ? Bo to mniej więcej ta sama ilość KM..

Nie jezdziłem jeszcze na 620, a u mnie w okolicy nie ma do sprzedania także nie mam porównania.;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

exc zwłaszcza 450 i 520/525 bardzo ostro reaguje na gaz, podobnie jak crossówka,

kumpel ma yz450f na otwarych terenach idziemy równo, przy czym moj exc ma nalatane nie wiadomo ile od remontu a yzf po kapitalce,

 

lc4 czy 620 czy 640 to tez mocny sprzęt, ale zupełnie inaczej oddają moc, nie kręca się tak wysoko i duzo wolniej wchodzą na obroty, do tego dochodzi duzo mniejsza chęc wstawania na koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam teraz 620 , wcześniej miałem exc520

 

rwie podobnie, generalnie jestem zadowolony z osiągów 620 ( a ma dellorto a nie FCR jak EXC, choć z drugiej strony dellorto to było sportowe gaźniki o niezłej reakcji na gaz dużo lepszej niż podciśnieniowe Mikuni )

 

różnica jest taka, że na ostrym podjeździe 620 znacznie trudniej zadusić, bo nawet jak zejdzie z obrotów to wchodzi jak traktor, exc potrzebował obrotów, ale za to wyżej się kręcił i już widzę, że na exc miałem większy użyteczny zakres obrotów, w 620 dość szybko się kończy i trzeba zmienić bieg co trochę irytuje.

 

zmieniłem nawet zębatkę na większą, ale już widzę, że w lesie "na przełaj" jedynka szybko zaczyna wyć, a dwójka momentami jest za szybka, w exc jadąc na jedynce z można była podkręcić obrotami i pojechać kawałek szybciej bez potrzeby zmiany biegu (za to jak pisałem na podjeździe łatwiej go było zadusić )

EXC 125 -> XR650R -> EXC 520 --> lc4 620 i yz125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...